Ohlédnutí za předvánočním bruslením

Před vánočními svátky se učitelé společně s žáky ze Základní školy Jodlova rozhodli využít jedinečné příležitosti a v rámci hodin tělesné výchovy několikrát navštívili umělé kluziště v centru našeho města. Město Kralupy nad Vltavou poskytlo pro toto kluziště prostor přímo na náměstí poblíž městského úřadu, kluziště tak bylo pouhých pár kroků od naší školy.

Dětem jsme půjčili brusle a helmy, které jsou součástí školního majetku. Většina našich žáků nikdy neměla příležitost si lední bruslení vyzkoušet, byla to tak pro mnohé premiéra a o to větší zážitek. Menší třídní kolektivy, jež jsou pro naši školu typické, nám nyní byly výhodou. Děti měly na ledu více prostoru a učitel měl vždy na starost jen několik žáků, což bylo vzhledem k jejich začátečnickým schopnostem velice přínosné. Chtěli bychom proto poděkovat Městu Kralupy nad Vltavou za tuto příležitost a zároveň novou zkušenost pro naše žáky.

Hana Mazochová, asistentka pedagoga 

Autor:KZ