SPORT O VÍKENDU 1

PLAVÁNÍ – VÝSLEDKY PLAVECKÉHO ODDÍLU KRALUPY NAD VLTAVOU

Plavecké závody – „PLZEŇSKÝ VYTRVALEC“ – 32. ročník a Memoriál Jana Jezbery na 800m a 1500m volný způsob.
Datum:  28. – 29. srpna 2020 – (Plzeň – Slovany, 50 metrový bazén, 10 drah, automatická časomíra)
Akce se zúčastnilo 15 plavců z oddílu.

Plavecký oddíl získal 13 medailí v následujících disciplínách a kategoriích:

Petr Váňa – kategorie C žáci 20008 -2009
Disciplína 200 Polohový závod – čas 03:04,08, umístění 4. místo
Disciplína 50 Prsa – čas 00:42,47, umístění 4. místo
Disciplína 50 Kraul – čas 00:32,10, umístění 5. místo

Vojtěch Klimeš – kategorie D žáci 2010
Disciplína 50 Znak – čas 00:40,49, umístění 1. místo, Rekord meetingu v dané kategorii
Disciplína 50 prsa – čas 00:49,44, umístění 3. místo
Disciplína 50 Kraul – čas 00:34,78, umístění 1. místo

Kryštof Holoubek – kategorie D žáci 2010
Disciplína 50 Znak – čas 00:45,26, umístění 6. místo
Disciplína 50 prsa – čas 00:50,78, umístění 4. místo
Disciplína 50 Kraul – čas 00:38,13, umístění 5. místo

Matouš Kubíček – kategorie D žáci 2010
Disciplína 50 prsa – čas 00:59,19, umístění 7. místo
Disciplína 50 Kraul – čas 00:48,08, umístění 12. místo

Jan Váňa – kategorie F žáci 2012
Disciplína 50 Znak – čas 00:48,83, umístění 1. místo
Disciplína 50 Kraul – čas 00:39,05, umístění 1. místo

Štěpán Pokorný – kategorie F žáci 2012
Disciplína 50 Znak – čas 00:53,21, umístění 3. místo
Disciplína 50 Kraul – čas 00:46,45, umístění 2. místo

Petr Kolář – kategorie E  žáci 2011
Disciplína 50 Prsa – čas 00:49,16, umístění 1. místo
Disciplína 50 Kraul – čas 00:37,96, umístění 1. místo

Tereza Zahradníková – kategorie D  žačky 2010
Disciplína 50 Znak – čas 00:45,16, umístění 4. místo
Disciplína 50 Prsa – čas 00:59,27, umístění 8. místo
Disciplína 50 Kraul – čas 00:35,03, umístění 2. místo

Linda Pokorná – kategorie D  žačky 2010
Disciplína 50 Znak – čas 00:45,48, umístění 5. místo
Disciplína 50 Prsa – čas 00:56,24, umístění 7. místo
Disciplína 50 Kraul – čas 00:43,16, umístění 9. místo

Sára Čechová – kategorie D  žačky 2010
Disciplína 50 Znak – čas 00:48,87, umístění 9. místo
Disciplína 50 Prsa – čas 01:01,34, umístění 9. místo
Disciplína 50 Kraul – čas 00:42,05, umístění 8. místo

Natália Potroková – kategorie D  žačky 2010
Disciplína 50 Znak – čas 00:52,10, umístění 11. místo
Disciplína 50 Kraul – čas 00:43,38, umístění 10. místo
Disciplína 50 Motýl – čas 01:00,18, umístění 4. místo

Amálie Zavoralová – kategorie D  žačky 2010
Disciplína 50 Znak – čas 00:53,24, umístění 12. místo
Disciplína 50 Kraul – čas 00:46,56, umístění 14. místo

Anna Janoušková – kategorie D  žačky 2010
Disciplína 50 Znak – čas 00:57,35, umístění 15. místo
Disciplína 50 Prsa – čas 01:03,89, umístění 10. místo
Disciplína 50 Kraul – čas 00:45,17, umístění 12. místo

Marie Jiskrová – kategorie E  žačky 2011
Disciplína 50 Znak – čas 00:57,00, umístění 3. místo
Disciplína 50 Kraul – čas 00:46,96, umístění 5. místo

Ella Pustinová – kategorie E  žačky 2011
Disciplína 50 Prsa – čas 00:52,34, umístění 1. místo
Disciplína 50 Kraul – čas 00:41,82, umístění 2. místo

Autor:Aleš