Sport o víkendu 56 (16.09. – 18.09. 2022)

FOTBAL

I.A třída

FK Kralupy 1901 – FK Králův Dvůr 3:0 (2:0)
Branky: 2 Junek, Houška

Fotogalerie Jan Sláma: https://janslama.rajce.idnes.cz/7._kolo_I.A_trida_sk._A_22_23_FK_Kralupy_1901_-_FK_Kraluv_Dvur_B_3_0_2_0?

III. třída

FK Kralupy 1901 B – TJ Sokol Cítov 3:1 (1:0)
Branky: 2 Neumann, Zabilanský

Dorost (I.A třída)

FK Kralupy 1901 – FK Králův Dvůr 2:1 (1:0) 
Branky domácích: Neumann, vlastní

IV. třída

FK Čechie Kralupy – Nová Ves 12:0 (6:0)
Branky: 11. Hruška Lukáš, 17. Dobiáš Denis, 21. Dobiáš Denis, 35. Vydra Jakub, 38. Pospíšil Mikuláš (pen.), 45. Kovář František, 55. Pospíšil Martin, 58. Vydra Jakub, 64. Gaško Martin, 75. Novák Jiří, 78. Gaško Martin, 85. Hamák Daniel


LEDNÍ HOKEJ

HC Žabonosy – HK Kralupy nad Vltavou 3:6 (0:1, 2:2, 1:3)
Branky a nahrávky: 24. Kubát (Charvát), 32. Hrachovec (Kubát), 59. Smejkal (Paroubek) – 11. David (Čurda, Novotný), 33. Čurda (Verbík J., Bradáček), 39. Kaprál (Verbík R.), 42. Bradáček (Klapka, kaprál), 59. Bradáček (Verbík R, Binko), 59. Bradáček


FLORBAL

Divize

FBC Česká Lípa B – Kralupy Wolves 2:7 (0:3, 0:1, 2:3)
branky: 56. Petr Procházka, 60. Petr Procházka – 10. Aleš Mazánek, 14. Jan Suk, 15. Petr Husťák, 38. Matyáš Metoděj Krahulec, 47. Aleš Mazánek, 54. Karel Urban, 58. Jan Suk

Muži B

TBC Horoměřice – Kralupy Wolves B 4:5 pn (0:0, 4:1, 0:3)

Starší žáci turnaj

Kanonýři Kladno (bílí) –  Kralupy Wolves 2:2

 FBC Pitbulls Kolín – Pitbulláci  Kralupy Wolves 0:2

 Kralupy Wolves – FbC Red Dragons Hořovice Arrax 4:2

 Kralupy Wolves – FBC Střelci Unhošť 13:1

 

Ženy – Florbalová akademie MB“KPY“

Kanonýři Kladno – Florbalová akademie MB“KPY“ 8:2

Florbalová akademie MB“KPY“ – Viking TJ Kobylisy 2:3


BASKETBAL

Středočeská basketbalová liga mužů

17.9. 2022
BK Kralupy-Junior – BK Příbram 2000 B  81:33
Silovský 14b, Marsa 13b, Kamler 11b
 
18.9. 2022
BK Kralupy-Junior – BK Beroun B 63:42 

Orgoník 21b, Marsa 18b, Štroukal 7b


VOLEJBAL

Kadetky (Extraliga) 16. – 17. 9. 2022, Liberec

16. 9.
Kralupy – Liberec 0:3 (11:25, 15:25, 14:25)

17. 9.
Kralupy – Frýdek-Místek 3:0 (25:13, 25:17, 25:18)
Kralupy – Mikulova 3:0 (25:12, 25:15, 25:23)

Kadetky „B“ (Krajský přebor)

17. 9. 2022 Kladno
Kralupy „B“ – Králův Dvůr 3:2 (25:27, 25:20, 17:25, 25:21, 15:5)
Kralupy „B“ – Kladno „B“ 3:0 (25:15, 25:23, 25:20)

Starší žákyně „A“ (Krajský přebor)

18. 9. 2022 Kralupy n.Vlt.
Kralupy – Benátky n.Jiz. 2:0 (25:7, 25:8)
Kralupy – Lysá n.L. 2:0 (25:5, 25:12)
Kralupy – Nymburk „B“ 2:0 (25:8, 25:11)

Starší žákyně „B“ (Krajský přebor)

18. 9. 2022 Mělník
Kralupy – Kutná Hora 2:0 (25:6, 25:13)
Kralupy – Čelákovice 2:1 (12:25, 25:23, 15:11)
Kralupy – Mělník „B“ 0:2 (21:25, 11:25)
Kralupy – Mělník „A“ 2:0 (25:11, 25:14)

Starší žákyně „C“ (Krajský přebor)

18. 9. 2022, Kolín
Kralupy – Kostomlaty n.L. 0:2 (13:25, 19:25)
Kralupy – Nymburk „A“ 0:2 (15:25, 15:25)
Kralupy – Kolín „A“ 1:2 (25:18, 22:25, 7:15)
Kralupy – Mladá Boleslav 1:2 (25:21, 19:25, 5:15)

Autor:KZ