Dnes<div id="zpetny_odkaz" style="visibility: hidden;width:1px;height:1px"><a href="http://phgame.cz">PHGame.cz</a></div>
  • Pondělí 13. července 2020
  • Svátek má Markéta

ZŠ Jodlova/ Kralupy nad Vltavou – Dne 11. 4. jsme se spolu s pracovníky Ekocetra Kralupy zúčastnili úklidové akce v rámci celorepublikové kampaně Ukliďme Česko. Před započetím hlavní části akce byli žáci informováni o průběhu úklidu. Ohledně nebezpečných odpadků nás přijela informovat paní preventistka z městské policie. Potom jsme se všichni vydali do ulic našeho města.

Děti z prvního stupně se vydaly uklízet odpadky kolem řeky Vltavy a žáci druhého stupně uklízeli v centru města a kolem nádraží. Během uklízení jsme nacházeli řadu odpadků – pneumatiku, boty, láhve atd. S žáky jsme se zaměřili také na sbírání vajglů, které velmi škodí našemu životnímu prostředí.

Žáci byli do akce velmi zapálení a poctivě sbírali každý nalezený odpadek. Závěrem celé akce byla přehlídka hasičské techniky a vyhlášení v kategorii nejlepší sběrač. Rádi bychom tuto akci zopakovali opět na podzim.

autor: Markéta Kočí,

učitelka ZŠ Jodlova

foto: Radka Holeštová

program kina program divadla kalendar akci jizdni rad

facebook

kvodkaz

TV KRALUPY