Dny Kralup 2015 jsou již minulostí

KRALUPY n. Vlt. – Málokdo by uvěřil, při dnešním pohledu na prázdný a čistý břeh řeky Vltavy, že se zde konaly pětidenní oslavy Dny Kralup nad Vltavou.

Na mnoha místech ve městě, ve veltruské loděnici a zejména na pravém břehu řeky pod Masarykovým mostem a v loděnici Kotva probíhaly od středy 3. června do neděle 7. června všechny akce, které byly na tyto dny naplánovány. I svatý Petr byl organizátorům nakloněn a v neděli nepřišla meteorology avizovaná bouřka s vydatným deštěm. Poslední den oslav tedy na country odpoledne dorazilo na šest stovek diváků a 260 dětí se vydalo na Cestu pohádkovým (ne)lesem s Rolničkou. Celé oslavy odstartovala akce Bezpečně s Městskou policií Kralupy nad Vltavou na sídlišti Cukrovar (viz foto).

Poděkování za hladký průběh městských oslav patří všem organizátorům, spolkům a sponzorům a také návštěvníkům, kteří si Dny Kralup dosyta užili a již se těší na další ročník.

Invalid Displayed Gallery

autor a foto: Radka Holeštová

Fotogalerii z Dnů Kralup autora Jana Bartoše najdete zde: http://www.kralupynadvltavou.info/fotogalerie/akce-v-kralupech/dny-kralup-2015/

Autor:admin