Sport o víkendu 61 (21.10. – 23.10. 2022)

TURISTICKÝ ZÁVOD

V neděli 23.10.2022 proběhl krajský pohárový závod Plzeňského kraje v malebném Opárenském údolí. Závodu se zúčastnili i závodníci TOM-KČT Kralupy.
Startovalo nás 17 a běhalo se v mlhavém počasí okolo základny Asociace TOM – Opárenský mlýn.

V jednotlivých kategoriích jsme zaznamenali tyto medailové úspěchy:
– přípravka 1. Jonáš Toral / nejmladší žákyně 1. Linda Bínová, 2. Nicol Mancírová / nejmladší žáci 1. Vít Toral, 2. Michal Bína / mladší žáci 1. Jaroslav Beran, 2. Jan Benda / starší žákyně 1. Eliška Beranová / starší žáci 3. Martin Bína / ženy A 1. Klára Buncová / muži A 2. Zdeněk Karhan / ženy B Romana Vejrostová / muži B 2. Zdeněk Vejrosta, 3. Kamil Sodomka.

LEDNÍ HOKEJ

Krajská liga

HK Kralupy – Slavoj Velké Popovice 4:2 (2:0, 1:1, 1:1)
Branky: 7. Kaprál (Verbík R., David), 12. Bradáček (Řehák), 29. Řehák (SN), 60. Verbík J. (Verbík R.) – 33. Žoha (Vacek), 49. Freisler (Synáč)

FOTBAL

I. A třída

FK Kralupy 1901 – SK Chlumec 0:2 (0:1)
Branky: 44. Šípek Ondřej, 58. Nedvěd Dominik

III. třída

FK Kralupy 1901 B – TJ Řepín 0:2 (0:1)
Branky: 34. Sítař Adam, 90. Kiceluk Antonín (pen.)

IV. třída

FK Čechie Kralupy – TJ Sokol Uhy 5:0 (3:0)
Branky: 64. Vydra Jakub, 44. Kovář František, 38. Pospíšil Martin, 15. Janík Vojtěch, 84. Dobiáš Dalibor

Dorost (I.A třída)

FK Kralupy 1901 – AFK Loděnice 5:1 (3:0)
Branky: 23. Neumann Dominik (pen.), 44. Vránek Matouš, 45. Dolejší Oliver Šimon, 77. Šebesta Filip, 79. Vránek Matouš – 88. Březina Šimon

FK Slovan Kladno – FK Čechie Kralupy 2:2 (1:0)
Branky: 45. Hrubý Matouš (pen.), 84. Drnovec Artur – 64. Měchura Jakub, 66. Čech Matěj

Starší žáci (I. A třída)

FK Čechie Kralupy – Tatran / Senomaty 3:3 (2:1)
Branky: 3x Ondřej Špáda
Sestava: Měchura – Hájek, Masný Holý, Korček, Ravlyuk, Zajíček, Višńovský, Špáda – Boháč, Smejkal
Střídali: Fečo, Zík

Mladší žáci (I. A třída)

FK Čechie Kralupy – Tatran / Senomaty 2:11 (2:5)
Branky: Avakimian, Měchura
Sestava: Hájek – Avakimian, Hladík, Lipovský, Maas, Měchura, Sedairia, Sochor, Špáda, Šutta

BASKETBAL

U 14 dívky

BK Kralupy Junior – BC Slaný  66:73 (10:15, 31:28, 44:43, 62:62, 66:73)

Velká pochvala pro všechny hráčky, které se zápasu zúčastnily. Velká bojovnost je dovedla k vyrovnanému výsledku na konci zápasu. O vítězi nakonec rozhodlo prodloužení, kde se více prosadily hráčky ze Slaného.

U 12 B

BK Kralupy Junior – Basketbal Kunratice 65:26

BK Kralupy Junior – Basketbal Kunratice 68:38

Po odloženém utkání nás čekal nováček soutěže Basketbal Kunratice. Po poločasovém vedení o 35bodů jsme v druhém poločase využili celou lavičku a přesvědčivě zvítězili 65:26. Druhé utkání po podobném průběhu skončilo 68:38.

FLORBAL

Divize

FbC Barracudas Slaný . Kralupy Wolves 4:9 (2:1, 1:6, 1:2)
Branky: 5. Lukáš Reymar, 12. Alois Burian, 29. David Mistrík, 51. Tomáš Richtr – 18. Marek Čejka, 21. Marek Čejka, 27. Pavel Procházka, 33. Jan Michálek, 34. Jakub Hájek, 37. Jan Suk, 38. Petr Husťák, 45. Jan Suk, 54. Kristián Malík;