FK Kralupy 1901 – SK Rakovník 0:0 (0:0) – hráno ve středu 29.09. 2022

FK Kralupy 1901 – Viktoria Vestec 1:2 (0:2)
Branky: 53. Junek Petr – 18. Matysík Radim, 29. Ježdík Jiří

Dorost (I. A třída)

FK Kralupy 1901 – SK Kazín – Dolní Mokropsy 1:3 (0:1)
Branky: 16. Neumann Dominik – 68. Dušek David, 89. Dušek David, 90. Šustr Vavřinec

FK Čechie Kralupy – SK Kročehlavy 3:0 (0:0)
Branky: 52. Hamák Daniel, 66. Hamák Daniel, 87. Měchura Jakub

III. třída

FK Kralupy 1901 B – TJ Sokol Dolany 0:2 (0:2)
Branky: 7. Švéda Adam, 20. Kopecký Jan

IV. třída

TJ Tursko – FK Čechie Kralupy 0:2 (0:1) – hráno ve středu 29.09. 2022
Branky: Denis Dobiáš, Martin Gaško
Sestava: T. Pospíšil – Beránek, Vydra, Ma. Pospíšil, Hruška – Janoušek, Novák, Moravec, Mi. Pospíšil – De. Dobiáš, Kovář
Střídali: Gaško, Schneider, Flachs

FK Čechie Kralupy – Sokol Sazená 9:0 (5:0)
Branky: 2. Kovář František, 8. Dobiáš Denis, 27. Cakl Josef (vl.), 30. Janoušek Filip, 35. Gaško Martin, 61. Dobiáš Denis, 68. Pospíšil Mikuláš, 78. Gaško Martin, 88. Novák Jiří

LEDNÍ HOKEJ

Krajská liga

HC Hvězda Praha – HK Kralupy 3:5 (1:1, 0:1, 2:3)
Branky a nahrávky: 10. Veverka (Hlaváč), 44. Adam (Pelant), 49. Klement – 8. Verbík J. (Kaprál), 40. Kaprál (Hampl, Bradáček), 46. Chládek (Verbík J.), 57. Binko (Soukup, Řehák), 60. Bradáček (Binko)

BASKETBAL

Středočeská basketbalová liga mužů

BC Benešov B – BK Kralupy-Junior 62:66 (výsledky po jednotlivých čtvrtinách 9:13, 23:25, 42:42)
3 nejlepší střelci Kralup: Orgoník 19b, Štroukal 14b, Karhan 10b

U15 dívky

BK Kralupy Junior – BA Tygřice Louny 75:50 (14:12, 37:19, 55:33, 75:50)

Kategorie U12B

BK Kralupy – BK Beroun 65:19

BK Kralupy – BK Beroun 57:25

Prvním soupeřem v nové sezoně byl nováček soutěže BK Beroun. První zápas jsme po nervózní první čtvrtině rozhodli ve čtvrtině druhé, kterou jsme ovládli poměrem 25:0. Konečné skóre 65:19. V druhém zápase nám opět utekl začátek, ale po zlepšení v druhé půli jsme opět vyhráli 57:25. Nejlepším střelcem v obou zápasech byl Tobiáš Miloš. Příští víkend nás čeká derby na Mělníku.

FLORBAL

Divize

Florbal Chomutov B U23 – Kralupy Wolves 5:8 (3:2, 1:1, 1:5)
Branky: 7. Adam Martin, 10. Marek Nekuda, 15. Marek Nekuda, 24. František Tadeáš Kubík, 44. Martin Morava – 3. Marek Čejka, 6. Jan Řehák, 31. Jan Řehák, 45. Jakub Hájek, 53. Jan Suk, 58. Jakub Hájek, 58. Jan Řehák, 59. Jakub Hájek; rozhodčí: Lukáš Pekárek – David Scholz

2. liga žen

FLORBALOVÁ AKADEMIE MB B “KPY” – USK Slavia liberec – 6:3 PANTHERS PRAHA B – FLORBALOVÁ AKADEMIE MB B “KPY” – 3:4 pn

MISTROVSTVÍ ČR V TURISTICKÉM ZÁVODĚ – SMÍŠENÉ DVOJICE

V sobotu 1.10.2022 proběhlo v Hodoňovicích (Moravskoslezský kraj) Mistrovství České republiky v Turistickém závodě – smíšené dvojice.
Kategorie jsou dány součtem věku závodníků, na těžkých tratích rozhoduje fyzická kondice a připravenost v jednotlivých disciplínách.

Z TOM-KČT startuje 5 dvojic – všechny bojují, ale nakonec to necinklo – Eliška a Jára Beranovi (do 30) končí pátí, Blanka Rosáková a Zdeněk Karhan (31-70) končí sedmí, na devátém místě je dvojice Klára Buncová a Jakub Hofman, jedenáctí jsou Markéta Váňová a Vojtěch Kozelka. Anežka a Marek Váňovi obsazují 21. pozici.

MISTROVSTVÍ ČR V TURISTICKÉM ZÁVODĚ NA DLOUHÉ TRATI

Neděle 2. října 2022 je dnem Mistrovství České republiky v Turistickém závodě na dlouhé trati – v Hodoňovicích (Moravskoslezský kraj) – do boje zasahuje z TOM-KČT Kralupy i Jakub Hofman / startuje v kategorii muži 18-35 let. S 11 ti kilometrovou kopcovitou tratí a řadou kontrol se vypořádal se ctí a obsadil fantastické třetí místo.