Sport o víkendu 58 (30.09. – 02.10. 2022)

FOTBAL

I. A třída

FK Kralupy 1901 – SK Rakovník 0:0 (0:0) – hráno ve středu 29.09. 2022

FK Kralupy 1901 – Viktoria Vestec 1:2 (0:2)
Branky: 53. Junek Petr – 18. Matysík Radim, 29. Ježdík Jiří

Dorost (I. A třída)

FK Kralupy 1901 – SK Kazín – Dolní Mokropsy 1:3 (0:1)
Branky: 16. Neumann Dominik – 68. Dušek David, 89. Dušek David, 90. Šustr Vavřinec

FK Čechie Kralupy – SK Kročehlavy 3:0 (0:0)
Branky: 52. Hamák Daniel, 66. Hamák Daniel, 87. Měchura Jakub

III. třída

FK Kralupy 1901 B – TJ Sokol Dolany 0:2 (0:2)
Branky: 7. Švéda Adam, 20. Kopecký Jan

IV. třída

TJ Tursko – FK Čechie Kralupy 0:2 (0:1) – hráno ve středu 29.09. 2022
Branky: Denis Dobiáš, Martin Gaško
Sestava: T. Pospíšil – Beránek, Vydra, Ma. Pospíšil, Hruška – Janoušek, Novák, Moravec, Mi. Pospíšil – De. Dobiáš, Kovář
Střídali: Gaško, Schneider, Flachs

FK Čechie Kralupy – Sokol Sazená 9:0 (5:0)
Branky: 2. Kovář František, 8. Dobiáš Denis, 27. Cakl Josef (vl.), 30. Janoušek Filip, 35. Gaško Martin, 61. Dobiáš Denis, 68. Pospíšil Mikuláš, 78. Gaško Martin, 88. Novák Jiří

Fotogalerie Jan Sláma: https://janslama.rajce.idnes.cz/7._kolo_IV._trida_22_23_FK_Cechie_Kralupy_-_TJ_Sokol_Sazena_9_0_5_0?


LEDNÍ HOKEJ

Krajská liga

HC Hvězda Praha – HK Kralupy 3:5 (1:1, 0:1, 2:3)
Branky a nahrávky: 10. Veverka (Hlaváč), 44. Adam (Pelant), 49. Klement – 8. Verbík J. (Kaprál), 40. Kaprál (Hampl, Bradáček), 46. Chládek (Verbík J.), 57. Binko (Soukup, Řehák), 60. Bradáček (Binko)


BASKETBAL

Středočeská basketbalová liga mužů

BC Benešov B – BK Kralupy-Junior 62:66 (výsledky po jednotlivých čtvrtinách 9:13, 23:25, 42:42)
3 nejlepší střelci Kralup: Orgoník 19b, Štroukal 14b, Karhan 10b

U15 dívky

BK Kralupy Junior – BA Tygřice Louny 75:50 (14:12, 37:19, 55:33, 75:50)

Kategorie U12B

BK Kralupy – BK Beroun 65:19

BK Kralupy – BK Beroun 57:25

Prvním soupeřem v nové sezoně byl nováček soutěže BK Beroun. První zápas jsme po nervózní první čtvrtině rozhodli ve čtvrtině druhé, kterou jsme ovládli poměrem 25:0. Konečné skóre 65:19. V druhém zápase nám opět utekl začátek, ale po zlepšení v druhé půli jsme opět vyhráli 57:25. Nejlepším střelcem v obou zápasech byl Tobiáš Miloš. Příští víkend nás čeká derby na Mělníku.


FLORBAL

Divize

Florbal Chomutov B U23 – Kralupy Wolves 5:8 (3:2, 1:1, 1:5)
Branky: 7. Adam Martin, 10. Marek Nekuda, 15. Marek Nekuda, 24. František Tadeáš Kubík, 44. Martin Morava – 3. Marek Čejka, 6. Jan Řehák, 31. Jan Řehák, 45. Jakub Hájek, 53. Jan Suk, 58. Jakub Hájek, 58. Jan Řehák, 59. Jakub Hájek; rozhodčí: Lukáš Pekárek – David Scholz

Liga starších žáků – skupina 3 – 2022/2023

Kralupy Wolves – Florbal Jesenice 8:2
FBC Pitbulls Kolín: Pitbulláci – Kralupy Wolves 2:5
Kralupy Wolves – FbC Red Dragons Hořovice Arrax 7:2

Liga elévů 3+1 – skupina 3 – A 2022/2023

TJ Sokol Dobříš – Kralupy Wolves 12:5
Kralupy Wolves – FbC Red Dragons Hořovice 2:10
Kralupy Wolves – FbŠ Bohemians Praha 4 zelení 3:9

2. liga žen

FLORBALOVÁ AKADEMIE MB B „KPY“ – USK Slavia liberec – 6:3 PANTHERS PRAHA B – FLORBALOVÁ AKADEMIE MB B „KPY“ – 3:4 pn


MISTROVSTVÍ ČR V TURISTICKÉM ZÁVODĚ – SMÍŠENÉ DVOJICE

V sobotu 1.10.2022 proběhlo v Hodoňovicích (Moravskoslezský kraj) Mistrovství České republiky v Turistickém závodě – smíšené dvojice.
Kategorie jsou dány součtem věku závodníků, na těžkých tratích rozhoduje fyzická kondice a připravenost v jednotlivých disciplínách.

Z TOM-KČT startuje 5 dvojic – všechny bojují, ale nakonec to necinklo – Eliška a Jára Beranovi (do 30) končí pátí, Blanka Rosáková a Zdeněk Karhan (31-70) končí sedmí, na devátém místě je dvojice Klára Buncová a Jakub Hofman, jedenáctí jsou Markéta Váňová a Vojtěch Kozelka. Anežka a Marek Váňovi obsazují 21. pozici.

 
MISTROVSTVÍ ČR V TURISTICKÉM ZÁVODĚ NA DLOUHÉ TRATI 

Neděle 2. října 2022 je dnem Mistrovství České republiky v Turistickém závodě na dlouhé trati – v Hodoňovicích (Moravskoslezský kraj) – do boje zasahuje z TOM-KČT Kralupy i Jakub Hofman / startuje v kategorii muži 18-35 let. S 11 ti kilometrovou kopcovitou tratí a řadou kontrol se vypořádal se ctí a obsadil fantastické třetí místo.


ŠACHY

O pohár starosty města Kralupy nad Vltavou 2022 (01.10.2022)

Mladší žáci
1. Jindřich Trejbal – Šachový klub Velvary
2. Linda Štěpánková – TJ KRALUPY, z.s.
3. Jonáš Fadrný – ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.
7. Petr Jakoubek – TJ KRALUPY,z.s.
11. Natálie Langmaierová – TJ KRALUPY, z.s.
 
 
Starší žáci + junioři
1. Tomáš Bezděk – Klub šachistů Říčany 1925
2. Viktor Meca – Sokol Brandýs nad Labem
3. Michal Langmaier – TJ KRALUPY, z.s.
6. Michal Pospíšil – TJ KRALUPY, z.s.
7. Adam Šťastný – TJ KRALUPY, z.s.
8. František Šťastný – TJ KRALUPY, z.s.
10. Tomáš Mašek – TJ KRALUPY, z.s.
13. Daniel Bezděk – TJ KRALUPY, z.s.
 


VOLEJBAL

Kadetky (Extraliga) 1. – 2. 10. 2022 Kralupy

1. 10.
Kralupy – Tatran Střešovice 3:0 (25:16, 25:14, 25:11)
Kralupy – TJ Jiskra Havlíčkův Brod 3:0 (25:21, 25:22, 25:22)
2. 10.
Kralupy – Volejbal Plzeň 2:3 (25:27, 7:25, 25:20, 25:18, 12:15)

Kadetky „B“ (Krajský přebor)

2. 10. 2022 Čerčany
Kralupy – TJ Slavoj Čerčany 3:2 (26:28, 25:13, 25:16, 27:29, 15:5)
Kralupy – TJ Kunice 2:3 (13:25, 25:16, 24:26, 25:22, 8:15)

Kadeti (Krajský přebor)

2. 10. 2022 Kralupy
Kralupy – VK Benátky n.Jiz. 3:1 (25:21, 25:22, 17:25, 25:19)
Kralupy – VK Benátky n.Jiz. 3:1 (26:24, 25:20, 29:27, 25:17)

Autor:KZ