Sport o víkendu 47 (27.05. – 29.05. 2022)

MISTROVSTVÍ REPUBLIKY – CZECH DANCE MASTERS 2022

Taneční skupina Naděje Kralupy nad Vltavou

V sobotu 28.5. 2022 se v Hradci Králové konala postupová taneční soutěž MČR CZECH DANCE MASTERS 2022. Ve velké konkurenci u všech našich věkových kategorií (děti, junioři, dospělí a oldies)se k naší radosti podařilo juniorům s choreografií „TERČEM POZORNOSTI“ získat Zlatou medaili, a stát se Mistrem ČR v soutěžní disciplíně – Hobby art dance (malé formace)


FOTBAL

I.B třída

FK Kralupy 1901 – 1.FC Líbeznice 14:2 (5:0)
Branky: 4 Zdržálek, 2 Weiner, 2 Kulhavý, Matějček, Houška, Novák, Mařík, Junek, Hemr

IV. třída

FK Kralupy 1901 B – TJ Sokol Nová Ves 9:1 (5:1)
Branky: Matějček 2, Kulhavý, Zdržálek, Pakandl, Glogas, Zabilanský, Vránek, Jeleňák

FK Čechie Kralupy – SK Úžice 9:0 (2:0)
Branky: 4x Denis Dobiáš, 2x František Kovář, 1x Jakub Vydra (p), Martin Švéda, Kamil Květoň

Sestava: Pospíšil – Novák, Vydra, Prejza, Hamák – Dobiáš, Moravec, J. Čech, Sluka, Michňo – Švéda
Střídali: Beránek, Květoň, Kovář, Lorenc, Arandič

Dorost (I. A třída)

SK Pavlíkov – FK Čechie Kralupy 2:8 (0:6)
5x Martin Gaško, 3x Daniel Hamák

Sestava: Pokorný – Mašek, Lorenc, M. Čech, Horák – Hamák, J. Čech, Marsa, Novák, Brož – Gaško
Střídali: Barnat, Berka, Marx


ŠACHY

58. Šachové Zaječice – Mistrovství České republiky starších žáků v rapid šachu

 
1. BŠŠ Frýdek-Místek A
2. KŠ Říčany 1925 A (host Tomáš Bezděk – TJ KRALUPY)
3. ŠK Spartak Ústí nad Labem A
..
12. KŠ Říčany 1925 B (host Jan Seidl – TJ KRALUPY)
..
18. TJ KRALUPY (Michal Langmaier, Michal Pospíšil, Patrik Kohm, Tomáš Mašek, Daniel Bezděk, Linda Štěpánková)
 
Celkem se Mistrovství České republiky starších žáků v rapid šachu zúčastnilo 54 týmů. Hráči Kralup nad Vltavou se v silné konkurenci neztratili a obsadili velmi pěkné 18. místo.
 
Stříbrnou medaili si z Mistrovství České republiky odvezl Tomáš Bezděk, který posílil pro tento turnaj Klub šachistů Říčany 1925.
 
VOLEJBAL

Turnaj nadějí – mladší žákyně (28. 5. 2022 Kralupy nad Vltavou)

Konečné pořadí:
1. TJ Orion Praha
2. TJ Kralupy
3. TJ Sokol Roztoky
4. SKŠ ZŠ Mikulova A
5. SKŠ ZŠ Mikulova B
6. TJ EMĚ Mělník
7. VK Lvi Praha

Autor:KZ