Sport o víkendu 38 (25.03. – 27.03. 2022)

TURISTICKÉ ZÁVODY

Mistrovství Středočeského kraje a závěrečný závod Středočeského poháru

V sobotu 26.března 2022 proběhlo v Kralupech nad Vltavou, za fantastického počasí, Mistrovství Středočeského kraje a závěrečný závod Středočeského poháru.

V mistrovském závodě startovalo 146 závodníků ze 7-mi oddílů a dařilo se i nám – z oddílu se mistry Středočeského kraje se stali:
Markéta Váňová (TOM-KČT Kralupy) / Martin Bína (TOM-KČT Kralupy) /  Eliška Beranová (TOM-KČT Kralupy)  /  Václav Machek (TOM-KČT Kralupy) / Klára Buncová (TOM-KČT Kralupy)  / Jan Vejrosta (TOM-KČT Kralupy)

Celkem jsme vybojovali 16 medailí ( 6 – 6 – 4 )
Ve Středočeském poháru zasáhlo do boje 128 závodníků a pohár pro vítěze z našeho oddílu získali:
Linda Bínová (TOM-KČT Kralupy) / Kryštof Váňa (TOM-KČT Kralupy) / ( Markéta Váňová (TOM-KČT Kralupy) / Jaroslav Beran (TOM-KČT Kralupy) / Eliška Beranová (TOM-KČT Kralupy)  / Jakub Závodský (TOM-KČT Kralupy) / Blanka Rosáková (TOM-KČT Kralupy)  / Jan Vejrosta (TOM-KČT Kralupy)  / Romana Vejrostová (TOM-KČT Kralupy)  / Zdeněk Vejrosta (TOM-KČT Kralupy).

Celkem jsme získali 25 medailí ( 10 – 10 – 5 ), a díky těmto výsledkům se nejlepším oddílem Středočeského kraje se stal TOM-KČT Kralupy.

SOUTĚŽ VE STAVBĚ STANU

V sobotu 26.3. 2022 proběhla Vv Kralupech n.Vlt. soutěž ve stavbě stanu – 26. ročník. Do závodu se zapojilo 82 soutěžících a v jednotlivých kategoriích zvítězili:

Rodič  a předškolák – Natálka a Kamila Vápenkovi   (TOM-KČT Kralupy)
Kategorie do 10-tilet – Apolena a Adam Fojtovi        (TOM Mikulášovice)
Kategorie 11-14 let – Martin Molitoris a Jan Krumpholc (Skaut Týnec n.S.)
Kategorie 15 a starší – Jan Vejrosta a Zdeněk Karhan (TOM-KČT Kralupy)

Úkolem bylo postavit a složit klasický stan „A“  – nejrychlejší čas byl 1 minuta a 4 vteřiny.


KRASOBRUSLENÍ

Ledový trojlístek, Praha Černošice – 26. 3. 2022 (Pohár ČKS) Žačky (28 účastníků)

07. místo Michaela Kovářová (Oddíl krasobruslení Kralupy nad Vltavou)
16. místo Ester Disha   (Oddíl krasobruslení Kralupy nad Vltavou)


FOTBAL

I. B. třída

TJ Sokol Chotětov – FK Kralupy 1901 0:3 (0:1)
Branky: Polák, Matějček, Víteček

IV. třída

TJ Sokol Ledčice – FK Kralupy 1901 B 3:4 (1:2)
Branky. Tsoka, Psota, Klier, Pakandl

SK Postřižín – FK Čechie Kralupy 2:1 (1:1)
Branka: František Kovář
Sestava: Hamák – Beránek, Vydra, Prejza, Lorenc – Prášil, Sluka, Moravec, Gaško – Jerečič, Kovář
Střídali: Janík K., Janík F., Pokorný, Květoň, Novák, Švéda

Dorost -I. A třída (14. kolo)

FK Čechie Kralupy – TJ Klíčany 3:1 (2:0)
Branky: 2x Martin Gaško, 1x Daniel Hamák (p.)
Sestava: Pokorný – Mašek, Lorenc, Čech, Vojtek – Horák, Brož, Marsa, Novák, Hamák – Gaško
Střídali: Berka, Marx, Barnat

Starší žáci – Krajský přebor (18. kolo)

Baník Švermov – FK Čechie Kralupy 0:4 (0:3)
Branky: 2x Filip Marx, 2x Matěj Čech
Sestava – Škuthan – Fečo, Tyller, Čech, Ravlyuk – Špáda, Palice, Šenkýř, Hájek, Kaválek – Marx
Střídali: Horvát, Kolář

Mladší žáci – Krajský přebor (21. kolo)

Baník Švermov – FK Čechie Kralupy 5:2 (4:1)
Branky: Jan Boháč, Ondřej Špáda
Sestava: Šenkýř – Korček, Jíše, Kolář, Masný, Smejkal, Zajíček, Boháč, Gago, Ravlyuk, Špáda, Šutta


LEDNÍ HOKEJ

HK Kralupy nad Vltavou – HC Lev Benešov 9:5 (2:1, 4:3, 3:1)
Branky a nahrávky: 6. Voljanskij (Šimon, Krátký), 9. Janda (Voljanskij), 32. Voljanskij, 33. Krejčí, 35. Šimon (Janda), 40. Šimon (Kašák), 49. Šimon (Janda), 60. Janda (Šimon), 60. Krátký (Krčmář) – 12. Matějovič (Holan, Durák), 24. Durák (Švancar, Holan), 27. Škvor (Matějovič), 34. Holejšovský, 56. Durák (Holan)

Sestava HK Kralupy: J. Šmol (L. Neumann) — J. Válek, Š. Šmíd, M. Hanousek, T. Krejčí — J. Černý, T. Krčmář, M. Bláža, F. Janda, J. Kašák, M. Šimon, F. Krátký, B. Voljanskij, D. Zima

Kralupští dorostenci pod vedením trenérů Krčmáře a Drozdy vyhráli skupinu o umístění v Krajské lize, a mimo jiné ovládli i individuální statistiky (tabulka níže). Blahopřejeme!

Starší žáci

HK Lev Slaný – HK Kralupy nad Vltavou 10:5 (5:1, 1:2, 4:2)
Branky a nahrávky: 1. Toms (Pešek), 6. Toms (Vanča), 10. Sochor (Pešek), 14. Pešek (Vanča), 19. Sochor, 27. Pešek (Fára), 49. Pešek, 52. Fára (Hrach), 59. Ambrožewicz (Syrovátka), 59. Toms (Pešek) – 8. Janda, 22. Smejkal (Drozda), 24. Cozl (Janda), 47. Turba, 49. Janda (Čihák)

Sestava HK Kralupy: O. Hanousek — J. Widtmann, J. Šimral, E. Jandová, Š. Stýblo , T. Turba, A. Drozda — D. Baloun, F. Janda, O. Pavlíček, V. Smejkal, J. Čihák, V. Holý, V. Cozl

HK Kralupy nad Vltavou – HK Lev Slaný 9:5 (2:2, 4:1, 3:2)
Branky a nahrávky: 6. Janda (Smejkal), 16. Smejkal (Widtmann), 25. Janda (Pavlíček), 25. Smejkal (Cozl, Šimral), 28. Smejkal (Janda), 38. Janda (Baloun), 42. Janda (Pavlíček), 51. Baloun (Smejkal, Jandová), 56. Janda (Stýblo, Pavlíček) – 8. Toms (Hájek), 14. Fára (Hájek), 31. Hájek (Hrach), 42. Hájek (Palla), 60. Pešek (Sochor)

Sestava HK Kralupy: O. Hanousek — J. Widtmann, J. Šimral, Š. Stýblo , E. Jandová, T. Turba, A. Drozda — D. Baloun, F. Janda, V. Smejkal, J. Čihák, V. Holý, O. Pavlíček, V. Cozl

Mladší žáci

HK Lev Slaný – HK Kralupy nad Vltavou 3:7 (1:2, 0:3, 2:2)
Branky a nahrávky: 19. Novák (Palla), 43. Dostál (Hájek), 60. Kříž (Šedivý) – 2. Novák (Seifert), 10. Štajer (Novák), 21. Novák (Štajer), 24. Janda, 25. Štajer (Pospíšil), 55. Štajer (Pospíšil), 57. Janda

Sestava HK Kralupy: T. Binko — O. Šmíd, V. Brádler, D. Holina, J. Pospíšil, T. Husák, K. Novák, J. Štajer, H. Janda, Š. Seifert, Š. Karel, J. Hrdina, P. Novák, L. Kolc, J. Pelikán, J. Fűrst, M. Manda

HK Kralupy nad Vltavou – HK Lev Slaný 3:6 (2:1, 0:2, 1:3)
Branky a nahrávky: 16. Novák (Pospíšil), 19. Tureček, 59. Tureček (Janda) – 13. Vosmík (Angr, Kříž), 32. Ambrožewicz, 39. Kříž (Novák), 54. Šelicha, 56. Dostál (Kříž), 59. Dostál

Sestava HK Kralupy: T. Binko — P. Novák, J. Pospíšil, K. Novák, J. Štajer, J. Fűrst, H. Janda, Š. Seifert, Š. Karel, O. Šmíd, M. Tureček, M. Černý, J. Pelikán, D. Holina


ŠACHY

Krajská přebor SŠS 2021/2022 (11.kolo)

JT JAWA Brodce A – TJ KRALUPY A 3,5 – 4,5

Regionální přebor SŠS 2021/2022 sk. B (dohrávka 7.kolo)

Šachklub města Dobrovice C – TJ KRALUPY C 5,5 – 2,5

11.kolo

Sokol Brandýs nad Labem A – TJ KRALUPY C 4 – 4


FLORBAL

Muži B

Las Plantas -Kralupy Wolves B 6:7

Kralupy Wolves B – FAT PIPE FLORBAL CHODOV B 5:8

Mladší žáci

Orka Čelákovice – Kralupy Wolves 6:0

FBC Kutná Hora – Černí Kralupy Wolves 4:5

Kralupy Wolves – OLYMP FLORBAL Poseidon 2:3

Dorost

Kralupy Wolves – ACEMA Sparta Praha B 0:19

BLACK ANGELS B – Kralupy Wolves 8:2


VOLEJBAL

Mladší žákyně – Přebor ČR – 1. část (26.3. – 27. 3. 2022 Rychnov n.Kn.)

KRALUPY – DANSPORT PRAHA  2:0 (25:15, 25:14)

KRALUPY – RYCHNOV n.Kn. „B“ 2:0 (25:13, 25:20)

KRALUPY – LANŠKROUN      0:2 (20:25, 20:25).

KRALUPY – OLYMP PRAHA  0:2 (23:25, 22:25)

KRALUPY – HAVLÍČKŮV BROD   2:1 (25:13, 25:27, 15:7)

KRALUPY – HRADEC KRÁLOVÉ  0:2 (23:25, 19:25)

Autor:KZ