Sport o víkendu 34 (25.02. – 27.02. 2022)

BASKETBAL

U17 dívky 

BK Teplice – BK Kralupy junior 73:28
Body: Exnerová Natálie – 26 bodů, Rozmajzlová Veronika – 20 bodů, Tomášková Martina – 11 bodů
Třináctá výhra v řadě pro kralupské basketbalistky!


FOTBAL

3. přípravný zápas

Slavoj Vyšehrad – FK Kralupy 1901 10:3
Branky: Junek, Kulhavý, Mařík


KRASOBRUSLENÍ

54. ročník Kralupské kličky

Medailová bilance domácího oddílu
(216 dětí z třiceti 30 měst – domácí krasobruslařky získaly deset medailí!)

ZLATO:
01. Kohmová Veronika (Oddíl krasobruslení Kralupy nad Vltavou), závody kategorie B
01. Višteinová Rosálie (Oddíl krasobruslení Kralupy nad Vltavou), závody kategorie C
01. Nováková Anna (Oddíl krasobruslení Kralupy nad Vltavou), přípravka

STŘÍBRO:
02. Kimličková Adéla (Oddíl krasobruslení Kralupy nad Vltavou), závody kategorie B
02. Novotná Soňa (Oddíl krasobruslení Kralupy nad Vltavou), ), závody kategorie B
02. Liemannová Dora (Oddíl krasobruslení Kralupy nad Vltavou), závody kategorie B
02. Šlehoferová Emilie (Oddíl krasobruslení Kralupy nad Vltavou), přípravka

BRONZ:
03. Kopecká Alexandra (Oddíl krasobruslení Kralupy nad Vltavou), závody kategorie B
03. Kovářová Michaela (Oddíl krasobruslení Kralupy nad Vltavou), závody kategorie B
03. Foret Lia (Oddíl krasobruslení Kralupy nad Vltavou), přípravka

Více zde: http://www.kralupskyzpravodaj.cz/2022/02/27/45-rocnik-kralupske-klicky/


LEDNÍ HOKEJ

Liga juniorů

Mladší žáci

HC Rytíři Vlašim – HK Kralupy nad Vltavou 11:2 (2:1, 6:0, 3:1)
Branky a nahrávky: 16. Kucharčík (Vencel, Ludvík), 18. Želivský, 25. Kucharčík, 30. Jalovecký (Želivský), 32. Páv (Želivský), 35. Kucharčík (Ludvík), 36. Domin, 40. Páv (Želivský), 45. Domin (Želivský), 46. Želivský, 57. Kucharčík (Vencel) – 12. Tureček (Štajer), 60. Tureček

Sestava HK Kralupy: T. Binko — P. Novák, D. Holina, J. Pospíšil, O. Šmíd, T. Husák, K. Novák, J. Štajer, M. Tureček, J. Fűrst, J. Hrdina, H. Janda, M. Manda, Š. Seifert, M. Černý, Š. Karel

Starší žáci

HC Smíchov 1913 – HK Kralupy nad Vltavou 4:3 (2:0, 0:2, 2:1)
Branky a nahrávky: 15. Hladík (Ježek), 18. Ježek (Znamenáček), 42. Znamenáček, 60. Ponic – 21. Holý, 40. Pavlíček (Šimral), 46. Smejkal (Tureček, Pavlíček)

Sestava HK Kralupy: O. Hanousek — J. Šimral, Š. Stýblo , D. Hudský — D. Baloun, F. Janda, F. Šmol, O. Pavlíček, V. Smejkal, L. Tobiška, J. Čihák, V. Holý, J. Štajer, M. Tureček

HC Rytíři Vlašim – HK Kralupy 7:4 (2:0, 5:2, 0:2)
Branky a nahrávky: 1. Mrázek (Brabec), 19. Kaňka (Kříž), 25. Škvor (Kříž), 26. Český (Kaňka, Bouček), 27. Nevšímal (Český), 30. Kaňka (Kříž), 31. Mrázek (Albrecht) – 26. Janda, 28. Cozl (Smejkal), 43. Smejkal, 56. Pavlíček (Tobiška, Drozda)

Sestava HK Kralupy: O. Hanousek — J. Šimral, Š. Stýblo , E. Jandová, A. Drozda — D. Baloun, F. Janda, O. Pavlíček, V. Smejkal, L. Tobiška, J. Čihák, V. Holý, V. Cozl

Dorost

HC Lev Benešov – HK Kralupy nad Vltavou 4:11 (0:3, 1:4, 3:4)
Branky a nahrávky: 38. Holejšovský (Babický), 41. Škvor (Holejšovský, Švancar), 54. Babický, 55. Holan (Sander) – 2. Krčmář (Krátký), 6. Šimon (Krejčí), 15. Krátký (Voljanskij), 27. Voljanskij (Krátký, Hanousek), 32. Krčmář (Voljanskij), 33. Šimon (Šmíd), 37. Voljanskij (Šimon), 51. Voljanskij (Šimon), 54. Krčmář (Voljanskij), 56. Voljanskij (Válek, Krátký), 59. Voljanskij (Kašák)

Sestava HK Kralupy: L. Neumann (J. Šmol) — J. Válek, Š. Šmíd, M. Hanousek, T. Krejčí — J. Černý, T. Krčmář, M. Bláža, J. Kašák, M. Šimon, F. Krátký, B. Voljanskij

Liga juniorů

Technika Hockey brno – HK Kralupy nad Vltavou 9:0 (5:0, 0:0, 4:0)
Branky a nahrávky: 2. Sever (Čoupek, Vlach), 3. Adam (Růžek, Trögner), 6. Trögner (Pospíšil), 8. Růžek (Lajoš), 9. Čoupek (Sever, Žák), 41. Čoupek (Sever, Mrkvica), 45. Čoupek (Vlach, Sever), 55. Fojt (Sever, Čoupek), 58. Pospíšil (Trögner, Kubica)

Před play off potvrdila formu také Technika, která o svém vítězství rozhodla už v prvních deseti minutách zápasu. Proti Kralupům totiž na konci deváté minuty vedla 5:0, další čtyři góly Brňané přidali v závěrečné periodě. Hattrickem se blýskl Tomáš Čoupek (3+2), pět kanadských bodů si připsal také Alex Sever (1+4). (zdroj: hokej.cz)

Krajská liga mužů

Předkolo play off

I. zápas

HK Kralupy nad Vltavou – HK Easy Flyers Králův Dvůr 5:1 (0:0, 3:0, 2:1)
Branky a nahrávky: 23. Bradáček (Hampl), 33. Štibran (Brandejský), 40. Štibran (Řehák), 48. Bradáček (Hampl, David), 54. Hampl (Bradáček) – 56. Veber (Brém, Pánek)

 Sestava HK Kralupy: L. Novotný (J. Škubal) — J. Kučera, M. Hájek, D. Chládek, M. David, T. Prášek, R. Verbík, D. Šimůnek, K. Šmíd — J. Brandejský, M. Příhoda, K. Šiška, T. Soukup, J. Marek, O. Řehák, F. Štibran, D. Bradáček, J. Kaprál, O. Hampl, Š. Binko, P. Husarik

II. zápas

HK Easy Flyers Králův Dvůr – HK Kralupy nad Vltavou 4:5 po samostatných nájezdech (3:1, 1:2, 0:1)
Branky a nahrávky: 15. Veber (Petrus), 16. Brém (Krásl), 17. Pánek (Kulich), 31. Petrus (Kulich) – 1. Bradáček (Hampl, Husarik), 37. Soukup (Bradáček), 38. Hampl (David, Husarik), 57. Bradáček (Hampl), rozhodující nájezd Husarik. Konečný stav série 0:2

 Sestava HK Kralupy: L. Novotný (J. Škubal) — J. Kučera, M. Hájek, D. Chládek, K. Šmíd, M. David, T. Prášek, R. Verbík — J. Brandejský, M. Příhoda, K. Šiška, T. Soukup, J. Marek, O. Řehák, F. Štibran, D. Bradáček, J. Kaprál, O. Hampl, Š. Binko, P. Husarik

Ve čtvrtfinále se Kralupy utkají s týmem SC Marimex Kolín B 

Více zde: https://www.hokejovekralupy.cz/clanky/zapasove-reporty/2021-2022/1-predkolo-kralupy-vs-kraluv-dvur-51/

https://www.hokejovekralupy.cz/clanky/zapasove-reporty/2021-2022/2-predkolo-kraluv-dvur-vs-kralupy-45-sn/


FLORBAL

Divize (muži)

TJ Lokomotiva Louny-STARNET – Kralupy Wolves 7:6 po prodloužení (1:3, 1:2, 4:1 – 1:0)
Branky: 20. Aleš Linka, 32. Pavel Bezrouk, 43. Zdeněk Mašek, 44. Aleš Linka, 49. Zdeněk Mašek, 60. Tomáš Princ, 62. Michal Fürstl – 5. Kristián Malík, 12. Jakub Manek, 16. Daniel Štefl, 26. Aleš Mazánek, 35. Štěpán Berka, 51. Jakub Manek


ŠACHY

Krajská soutěž SŠS 2021/2022 sk. A (9. kolo)

TJ KRALUPY B – ŠO TP NOVA Kladno A  4,5 : 3,5

Regionální soutěž SŠS 2021/2022 sk. A

ŠO Stochov – TJ KRALUPY D 3,5:1,5


VOLEJBAL

Ženy (2. liga)

KRALUPY – DOMAŽLICE 3:1 (25:22, 8:25, 25:14, 25:22)
KRALUPY – DOMAŽLICE 1:3 (25:19, 23:25, 15:25, 22:25)

Mladší žáci

Krajský přebor (čtyřky) 27. 2. 2022 Nymburk

KRALUPY – ODOLENA VODA „A“ 0:2 (17:25, 24:26)
KRALUPY – KLATOVY 2:0 (25:13, 25:15)
KRALUPY – ODOLENA VODA „C“ 2:0 (25:18, 25:17)

Autor:KZ