Sport o víkendu 31 (04.02. – 06.02. 2022)

KRASOBRUSLENÍ

Bakalářský pohár, Rakovník  (5. 2. 2022,  Pohár ČKS)

Žačky (28 startujících)
3. místo – Kovářová Michaela (TJ Kralupy nad Vltavou)

Nováčci starší (12 startujících)
11. místo – Novotná Soňa (TJ Kralupy nad Vltavou)

Juniorky (8 startujících)
7. místo – Kimličková Adéla (TJ Kralupy nad Vltavou)

Křišťálová brusle, Děčín (5. 2. 2022, klubová soutěž projektu Bruslička)

Žačky nejmladší B (9 startujících)
2. místo – Kohmová Veronika (TJ Kralupy nad Vltavou)

Kategorie Připravka mini (13 startujících)
3. místo – Lia Foret (TJ Kralupy nad Vltavou)

Žačky mladší C (10 startujících)

6. místo Pavlíčková Lilliana (TJ Kralupy nad Vltavou)


LEDNÍ HOKEJ

Mladší žáci

HK Kralupy nad Vltavou – SC Marimex Kolín 8:7 (4:3, 2:1, 2:3)
Branky a nahrávky: 4. Tureček (Štajer), 11. Tureček, 12. Křiváček, 13. Novák (Janda), 30. Novák (Hrdina), 39. Štajer, 44. Novák (Štajer, Pospíšil), 60. Štajer (Tureček) – 1. Dobiáš (Pánek), 4. Maník, 12. Jaroš (Pánek), 32. Král (Jaroš), 47. Dobiáš (Jaroš, Rejthar), 52. Maník (Král, Jaroš), 59. Jaroš (Rejthar)

Sestava HK Kralupy: T. Binko — M. Křiváček, P. Novák, D. Holina, J. Pospíšil, O. Šmíd, J. Pelikán, T. Husák, K. Novák, J. Štajer, M. Tureček, J. Fűrst, J. Hrdina, H. Janda, M. Černý

Starší žáci

HK Kralupy nad Vltavou – SC Marimex Kolín 2:6 (0:2, 1:2, 1:2)
Branky a nahrávky: 29. Janda (Tobiška), 57. Pavlíček (Šimral) – 1. Čepelák (Mašín), 16. Tvrdik (Vencovský), 25. Černák (Tvrdik, Neruda), 33. Černák (Tvrdik, Neruda), 51. Tvrdik (Hradecký), 56. Jaroš (Tvrdik)

Sestava HK Kralupy: O. Hanousek — J. Widtmann, J. Šimral, Š. Stýblo , E. Jandová, F. Morx, V. Cozl, D. Hudský — D. Baloun, F. Janda, F. Šmol, O. Pavlíček, L. Tobiška, J. Čihák

Dorost

HC Benátky nad Jizerou – HK Kralupy nad Vltavou  5:3 (1:0, 2:2, 2:1)
Branky a nahrávky: 6. Janoš (Zumr), 23. Dostál (Daněk), 40. Salač (Hofman) – 20. Šimon (Válek, Šmíd), 31. Šimon (Voljanskij)

Sestava HK Kralupy:  J. Šmol — J. Šimral, J. Válek, Š. Šmíd, T. Krejčí — J. Černý, T. Krčmář, L. Tobiška, J. Kašák, M. Šimon, F. Krátký, F. Janda, B. Voljanskij, D. Zima

Liga juniorů

HK Kralupy nad Vltavou – HC Chrudim 3:6 (2:2, 0:2, 1:2)
Branky a nahrávky: 2. Typolt (Cihelka, Vorlíček), 15. Hanousek (Šimůnek), 47. Typolt (Šimůnek, Šilhavý) – 9. Štrup, 20. Pazdera (Pilař, Pavlík), 31. Macas (Burda, Kubíček), 38. Pavlík (Hykl, Votava), 55. Burda (Kubíček), 59. Votava (Pilař, Odehnal)

Sestava HK Kralupy:  Němec (Milec) – Vrbka, Šimůnek (C), Šmíd (A), Kratochvíl, Toulec, Kohlíček – Cihelka, Farkaš, Sulík, Krčmář, Šilhavý, Kočí (A), Náhončík, Hanousek Typolt, Vorlíček, Voljanskij

Kralupy ukazují, že se ani v prakticky úplně ztracené situaci nevzdají. Proti Chrudimi se Středočeši dostali dvakrát do vedení, ale jejich soupeř vždy srovnal a těsně po polovině základní hrací doby otočil. Domácí dotahovali, ale v závěru utkání svými góly definitivně rozhodli chrudimští Daniel Burda a Jakub Votava. Kralupy jsou od začátku sezony na posledním místě a už jen jediná ztráta je dělí od kruté definitivy sestupu. (zdroj: hokej.cz)

Krajská liga (20. kolo)

HC Lev Benešov – HK Kralupy nad Vltavou 2:3 po prodloužení (2:2, 0:0, 0:0 – 0:1)
Branky a nahrávky: 15. Netolický, 17. Sládek (Procházka, Beran) – 8. Hampl (Husarik, Řehák), 14. Bradáček (Štibran), 61. Kaprál

Sestava HK Kralupy: L. Novotný (J. Škubal) — J. Kučera, M. Hájek, D. Chládek, M. David, T. Prášek, J. Verbík, R. Verbík — M. Příhoda, K. Šiška, T. Soukup, J. Marek, O. Řehák, F. Štibran, D. Bradáček, J. Kaprál, O. Hampl, Š. Binko, P. Husarik

Více zde: https://www.hokejovekralupy.cz/clanky/zapasove-reporty/2021-2022/20-kolo-benesov-kralupy-23-pp/


FLORBAL

Ženy (2. liga)

Florbalová akademie MB B „KPY“ – Panthers Praha B 2:3

TJ Sokol Královské Vinohrady B – Florbalová akademie MB B „KPY“7:2

Liga starších žáků

Kralupy Wolves – Sokol Rudná 1:10 

Předvýběr.CZ Florbal MB White – Kralupy Wolves 8:1

Divize (5. kolo – dohrávka a 19. kolo)

Florbal Sokolov – Kralupy Wolves 6:4 (1:0, 5:1, 0:3)
Branky: 7. Patrik Soukup, 23. Aleš Hoch, 25. Petr Kleiner, 29. Jakub Stejskal, 30. Jan Hlavsa, 37. Jan Hlavsa – 37. Jan Řehák, 46. Jakub Manek, 50. Adam Kozel, 58. Štěpán Berka; rozhodčí: Jan Husák – Lukáš Hajšman; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 18; zásahy brankářů: Ondřej Heimerle 35 – David Kozel 18

Kralupy Wolves – Florbal Sokolov 4:11 (2:1, 0:6, 2:4)
Branky: 3. Kristián Malík, 14. Jan Suk, 50. Adam Kozel, 55. Jakub Manek – 12. Patrik Soukup, 23. Patrik Soukup, 28. Patrik Soukup, 33. Jan Cabal, 33. Patrik Soukup, 35. Jan Skopový, 40. Petr Hoch, 42. Patrik Soukup, 45. Aleš Hoch, 45. Patrik Soukup, 56. Patrik Soukup; rozhodčí: Patrik Trejbal – Jan Chuděj; vyloučení: 2:3; využití: 1:2; diváků: 42; zásahy brankářů: David Kozel 8, Adam Kocián 4 – Ondřej Heimerle


VOLEJBAL

Kadetky (Extraliga 5. – 6. 2. 2022, Přerov)

05.02. 2022
KRALUPY – ŠTERNBERK 2:3 (28:26, 18:25, 25:23, 21:25, 6:15)
KRALUPY – HAVLÍČKŮV BROD 0:3 (22:25, 19:25, 15:25)

06.02. 2022
KRALUPY – PŘEROV 1:3 (25:20, 19:25, 10:25, 15:25)
KRALUPY – HRADEC KRÁLOVÉ 0:3 (22:25, 22:25, 13:25)

Ženy (2. liga – 5. 2. 2022, Kralupy)

KRALUPY – ČESKÉ BUDĚJOVICE 2:3 (18:25, 25:23, 25:20, 22:25, 9:15)
KRALUPY – ČESKÉ BUDĚJOVICE 3:0 (25:23, 25:16, 25:19)

Autor:KZ