Sport o víkendu 29 (21.01. – 23.01. 2022)

LEDNÍ HOKEJ

Liga juniorů

HC Kobra Praha – HK Kralupy nad Vltavou 3:2 (0:1, 1:1, 2:0)
Branky a nahrávky: 24. Rejna (Svoboda), 41. Štípek (Svach, Bečvarčík), 43. Ribarovski (Bečvařík, Štípek) – 4. Stupka (Kleveta, Hron), 26. Stupka (Hron, Šimůnek)

Sestava HK Kralupy: Němec (Král) – Kratochvíl, Hron, Vrbka, Šimůnek (C), Toulec, Vojta – Náhončík, Šilhavý, Typolt, Hanousek, Stupka (A), Kleveta, Hruška, Sulík

Kralupy do zápasu proti pražské Kobře doslova vletěly. První třetina byla převážně v jejich režii, což se projevilo také na jednobrankovém vedení hostů. V dresu Kobry vyrovnal z individuální akce Adam Čečetka, ale stejnou mincí odpověděl Adam Stupka svou druhou brankou v utkání. Duel se však rozhodoval v úvodu třetí třetiny, kdy Pražané dvěma góly otočili utkání ve svůj prospěch. (zdroj: hokej.cz)

HK Kralupy nad Vltavou – HC Slovan Ústí nad Labem 4:3 po prodloužení (0:2, 1:0, 2:1 – 1:0)
Branky a nahrávky: 29. Hanousek (Šimůnek, Kleveta), 44. Kleveta, 50. Hanousek, 65. Typolt (Kleveta, Šimůnek) – 11. Kredl (Kincl), 12. Bartoň (Macek, Polata), 57. Gašpar (Svoboda, Tomšík)

Sestava HK Kralupy: Král (Němec) – Hron, Kratochvíl, Šimůnek (C), Toulec, Vrbka – Hanousek, Šilhavý, Náhončík, Zajíc, Hruška, Typolt, Kleveta, Stupka (A), Sulík

Drama se odehrálo v Kralupech, kde se sice hostující Ústí dostalo do dvougólového vedení během jedné minuty v první třetině, ale po brance Miloše Hanouska v 50. minutě už bylo skóre příznivější pro domácí. Za Slovan čtyři minuty před koncem základní hrací doby vyrovnal David Gašpar a o vítězi rozhodlo až prodloužení. Z bodu navíc se po střele Tomáše Typolta radovali Středočeši. (zdroj: hokej.cz)

Mladší žáci

HK Kralupy nad Vltavou – HC Černošice 5:5 (2:1, 0:2, 3:2)
Branky a nahrávky: 17. Holina (Janda), 17. Pospíšil (Novák, Janda), 48. Štajer (Novák), 49. Tureček (Novák), 52. Novák (Janda, Hrdina) – 7. Mistoler (Tvrdík), 29. Pravda (Tvrdík), 33. Tvrdík (Pravda, Mistoler), 53. Mistoler (Tvrdík), 54. Pravda (Hnilicová)

Sestava HK Kralupy: F. Matyáš (T. Binko) — P. Novák, J. Pospíšil, K. Novák, J. Štajer, J. Hrdina, H. Janda, M. Manda, V. Brádler, M. Černý, D. Holina, Š. Karel, Š. Seifert, M. Tureček

SC Marimex Kolín – HK Kralupy nad Vltavou 12:8 (5:3, 3:3, 4:2)
Branky a nahrávky: 13. Dobiáš (Mokrý), 14. Pánek (Dobiáš), 16. Kuchta (Dobiáš), 18. Dobiáš, 18. Král (Karger), 26. Král, 38. Dobiáš, 40. Maník, 48. Dobiáš, 54. Maník (Dobiáš), 54. Pánek (Dobiáš), 56. Dobiáš (Pánek) – 3. Štajer (Pospíšil), 10. Štajer (Pospíšil, Tureček), 17. Pospíšil, 28. Tureček, 33. Pospíšil (Tureček, Novák), 38. Štajer (Pospíšil), 45. Novák (Tureček), 45. Štajer

Sestava HK Kralupy: T. Binko (F. Matyáš) — J. Maťko — P. Novák, D. Holina, J. Pospíšil, J. Pelikán, J. Štajer, M. Tureček, J. Hrdina, M. Manda, Š. Seifert, L. Vrba

Krajská liga (18. kolo)

HC Spartak Žebrák – HK Kralupy 4:3 po prodloužení (2:0, 1:2, 0:1 – 1:0)
Branky a nahrávky: 10. Mareš, 16. Bakule (Sládek), 35. Belda (Langer, Bakule), 65. Šmerhovský (Jícha) – 32. Chládek (Brandejský), 40. Husarik, 49. Hampl (Prášek)

Sestava HK Kralupy: D. Němec (J. Škubal) — J. Kučera, M. Hájek, D. Chládek, M. David, T. Prášek, J. Verbík, R. Verbík — J. Brandejský, M. Příhoda, K. Šiška, T. Soukup, J. Marek, O. Řehák, F. Štibran, D. Bradáček, O. Hampl, Š. Binko, P. Husarik

BASKETBAL

Kategorie U13 dívky

21.01. 2022
BK Kralupy Junior – TJ Sokol Kladno 56:45 (16:12, 36:23, 45:37, 56:45)

21.01. 2022
BK Kralupy Junior – TJ Sokol Kladno 59:40 (13:2, 30:14, 38:34, 59:40)

FLORBAL

Divize (17. kolo)

Kralupy Wolves – FBC DDM Kati Kadaň 5:4 (2:1, 2:2, 1:1)
Branky: 17. Kristián Malík, 18. Kristián Malík, 26. Adam Kozel, 37. Jakub Manek, 57. Kristián Malík – 20. Ondřej Kopp, 33. Marek Pokorný, 37. Jaroslav Michálek, 56. Marek Pokorný

KRASOBRUSLENÍ

Velká cena Břeclavi (22.1. a 23.1. 2022, závod ČESKÉHO POHÁRU – nejvyšší výkonnostní soutěž)