Sport o víkendu 23 (26.11. – 28.11. 2021)

BASKETBAL

Dívky U17

BK Kralupy Junior – Slavoj Litoměřice 62:25
Body: Rozmajzlová Veronika – 13, Exnerova Natálie – 13, Nergerová Lucie – 11

Ohlasy: „Kolektivní hrou v útoku i obraně si připisujeme další vítěžství.“

BK Kralupy Junior – BK Teplice 76:15
Body: Nergerová Lucie – 17, Rozmajzlová Veronika – 17, Umlaufová Vedula – 11

Muži

BK Kralupy-Junior muži – BK R&J EBC Melník 65:80


LEDNÍ HOKEJ

LIGA JUNIORŮ (20. a 21. kolo)

IHC Králové Písek – HK Kralupy nad Vltavou 6:1 (1:1, 4:0, 1:0)
Branky a nahrávky: 6. Hrakholski (Hála), 27. Pitel (Pešek), 27. Hollar (Kreuzman), 39. Hrakholski (Dubský, Hála), 39. Kouba (Pitel, Pešek), 42. Kouba – 1. Sulík (Typolt).
Rozhodčí: Ovsík – Hradil, Zedníková.

Sestava HK Kralupy: Němec (Milec) – Šimůnek, Kratochvíl, Hron, Vrbka – Šilhavý, Vorlíček, Hamršmíd, Hanousek, Typolt, Cihelka, Stupka, Náhončík, Kočí, Sulík

V souboji prvního s posledním celkem západní tabulky potvrdil Písek roli favorita. Skóre sice už po 29 sekundách otevřel kralupský Jakub Sulík, zbytek utkání už ale patřil domácím Králům. Dvakrát se prosadili David Kouba a Yahor Hrakholski, jejichž celek jako první překonal stovku vstřelených gólů. (zdroj: hokej.cz)

HK Kralupy nad Vltavou – BK Havlíčkův Brod 2:6 (0:2, 1:1, 1:3)
Branky a nahrávky: 29. Hamršmíd (Sulík), 45. Šilhavý (Kočí, Cihelka) – 3. Janko (Besmák, Vaněček), 9. Hrdlička (Kutlvašr, Straka), 40. Straka, 45. Hrdlička (Vaněček, Straka), 50. Kutlvašr (Fiala, Straka), 59. Fiala.
Rozhodčí: Šmika – Jurak, Hlinka.

Sestava HK Kralupy: Král (Němec) – Vrbka, Kratochvíl, Šimůnek, Hrouda – Typolt, Stupka, Zajíc, Kočí, Hanousek, Vorlíček, Cihelka, Šilhavý, Náhončík, Hamršmíd, Sulík

Havlíčkobrodští se na ledě Kralup dostali dle papírových předpokladů do vedení. Těsně před polovinou utkání jejich dvoubrankový náskok zmenšil domácí Jan Hamršmíd a zdálo se, že poslední celek západní skupiny se tak lehce nevzdá. Stejně tak totiž snížil hostující vedení ve třetí třetině Štěpán Šilhavý. Závěr už však patřil celku z Vysočiny, který si dalšími třemi brankami pojistil vítězství 6:2. Dva góly si připsal Petr Hrdlička, bilanci 1+3 pak David Straka. (zdroj: hokej.cz)

Starší žáci

HK Kralupy nad Vltavou – HC Smíchov 1913 3:6 (2:2, 1:3, 0:1)
Branky a nahrávky: 12. Tvrdík (Mácha), 14. Bláha (Janda), 16, Janda (Bláha, Prošková), 21. Prošková, 27. Kaiser, 34. Pavlica(Bláha) 36. Janda (Bláha), 40. Kaiser (Bláha), 53. Janda – 31. Novák (Čihák), 32. Janda(Pavlíček), Janda (Šimral)

Sestava HK Kralupy:  O. Hanousek — Š. Stýblo , J. Šimral, E. Jandová, D. Hudský — F. Janda, L. Tobiška, O. Pavlíček, A. Drozda, J. Čihák, V. Holý, M. Tureček, F. Šmol, D. Baloun, V. Smejkal

Mladší žáci

HK Kralupy nad Vltavou – HC Rakovník 5:10 (1:2, 2:4, 2:4)
Branky a nahrávky:  7. Pospíšil (Tureček, Novák), 28. Pospíšil (Tureček, Novák), 35. Novák (Tureček, Pospíšil), 48. Holina, 59. Pospíšil (Tureček) – 12. Pavlis, 14. Žemlička, 21. Šnobl, 34. Pavlis (Grosse, Šnobl), 36. Vokáč, 39. Skryja (Vraspír), 51. Pavlis (Křižan), 55. Lavička, 58. Vraspír, 60. Hejda

Sestava HK Kralupy:  T. Binko — J. Pospíšil, M. Tureček, K. Novák, D. Holina, P. Novák, J. Fűrst, Š. Seifert, J. Hrdina, L. Kolc, V. Brádler, J. Pelikán

HK Kralupy nad Vltavou – HC Smíchov 1913 8:8 (5:2, 0:4, 3:2)
Branky a nahrávky:  5. Pospíšil (Novák), 7. Novák (Pospíšil), 9. Novák, 15. Pelikán, 19. Novák, 51. Pospíšil (Novák), 53. Maťko (Pospíšil), 53. Novák – 4. Sekerák, 11. Orgován (Vaněk), 28. Miller, 30. Miller (Plíčka), 35. Macháček (Sztacho), 39. Orgován, 46. Sztacho (Lorenc), 53. Miller (Plíčka)

Sestava HK Kralupy:  T. Binko — J. Maťko, T. Jung — J. Pospíšil, P. Novák, K. Novák, J. Pelikán, L. Vrba, J. Fűrst, V. Brádler, D. Holina, Š. Seifert


FLORBAL

DIVIZE (11. kolo)

FD Teplice – Kralupy Wolves 3:8  (0:0, 1:4, 2:4)
Branky: 24. Ondřej Kus, 42. Richard Strejcovský, 53. Ondřej Brabec – 24. Kristián Malík, 33. Jan Suk, 34. Jiří Horský, 38. Jakub Manek, 45. Adam Kozel, 48. Adam Kozel, 49. Jakub Manek, 58. Kristián Malík; rozhodčí: Robert Kusek – Lukáš Kešner. 


ŠACHY

Šachový turnaj  „Pěšcem k vítězství“ Neratovice –  27. 11. 2021

Turnaj mladších žáků

1. Pospíšilová Izabela  –  TJ Slovan Varnsdorf z.s.
2. Straka René  –  Šach Mělník
3. Štrop Stanislav  –  TJ KRALUPY, z.s.
7. Bezděk Daniel  –  TJ KRALUPY, z.s.
10. Langmaierová Natálie – TJ KRALUPY, z.s.

Turnaj starších žáků a dorostenců

1. Šulc Jakub  –  Šachklub města Dobrovice, z.s.
2. Hrazdíra Matyáš Josef   –  TJ Slovan Varnsdorf z.s.
3. Bezděk Tomáš  –  TJ KRALUPY, z.s.
6. Pospíšil Michal  –  TJ KRALUPY, z.s.
12. Kohm Patrik  –  TJ KRALUPY, z.s.
14. Mašek Tomáš  –  TJ KRALUPY, z.s.
15. Hloska Šimon  –  TJ KRALUPY, z.s.


VOLEJBAL

Juniorky (1. liga)

KRALUPY – JIRKOV 3:0 (25:7, 25:16, 25:8)
KRALUPY – JIRKOV 3:0 (25:12, 25:21, 25:14)

Ženy (2. liga)

KRALUPY – BOHEMIANS 2:3 (19:25, 25:20, 17:25, 28:26, 11:15)
KRALUPY – BOHEMIANS 2:3 (25:21, 24:26, 25:21, 18:25, 11:15)

Starší žákyně „B“ (Krajský přebor)

KRALUPY – ROZTOKY „B“ 2:1 (25:21, 18:25, 15:11)
KRALUPY – RAKOVNÍK „A“ 2:0 (25:21, 25:19)
KRALUPY – BENÁTKY n.Jiz. 0:2 (6:25, 10:25)


SILOVÝ TROJBOJ

TJ Kralupy

5. Otevřené mistrovství ČR juniorů, dorostu a masters v klasickém benčpresu, Rakovník, 27.11.2021
Závodník: David Pelán
výsledek: 2. místo v kategorii do 93kg – muži M1 (40 – 50 let), Benčpres – 157,5kg

Závodník: Vladimír Turtev
výsledek: 3. místo v kategorii do 105kg – muži M2 (50 – 60 let), Benčpres – 145kg

Závodník: Karel Olič
výsledek: 1. místo v kategorii do 74kg – muži M4 (nad 70 let), Benčpres – 70kg

Závodník: Ivan Veselý
výsledek: 1. místo v kategorii do 120kg – muži M4 (nad 70 let), Benčpres – 90kg

 

6. Otevřené mistrovství České republiky mužů a žen v klasickém benčpresu, Rakovník, 28.11.2021

Závodník: Jakub Novák
výsledek: 3. místo v kategorii do 83kg, Benčpres – 162,5kg

Závodník: Lukáš Černý
výsledek: 9. místo v kategorii do 83kg, Benčpres – 130kg

Závodník: David Pelán
výsledek: 4. místo v kategorii do 93kg, Benčpres – 155kg

Závodník: Matěj Keizlar
výsledek: 4. místo v kategorii do 105kg, Benčpres – 175kg

Závodník: Zdeněk Tuháček
výsledek: 5. místo v kategorii do 105kg, Benčpres – 172,5kg

Pořadí oddílů – 1. místo v kategorii Muži

Autor:KZ