Sport o víkendu 22 (19.11. – 21.11. 2021)

LEDNÍ HOKEJ

LIGA JUNIORŮ (18. a 19. kolo)

HK Kralupy nad Vltavou – HC Slovan Ústí nad labem 4:5 (0:0, 2:5, 2:0)
Branky a nahrávky: 30. Burger (Hamršmíd, Hanousek), 40. Nedvěd (Hamršmíd, Hanousek), 44. Typolt (Vorlíček), 60. Šilhavý (Kočí) – 21. Nedoma (Gašpar, Macek), 28. Svoboda (Tot, Filip), 33. Svoboda (Tot, Filip), 34. Kušej (Martínek, Hurný), 40. Svoboda (Filip).
Rozhodčí: Hrdlička – Svobodová, Kučera 

Ústečtí rozhodli o svém vítězství nad Kralupy ve druhé třetině, kdy soupeři nastříleli pět branek. O tři z nich se postaral Michal Svoboda, u všech mu asistoval Ondřej Filip, u dvou také Jakub Tot. Domácí Kralupy se v prostřední části prosadily dvakrát, další dva přesné zásahy přidaly ve třetí třetině. Štěpán Šilhavý vstřelil čtvrtý gól Kralup jedenáct sekund před koncem základní hrací doby, na vyrovnání už však jeho tým nedostáhl. (zdroj. hokej.cz)

HC RT Torax Poruba 2011 – HK Kralupy nad Vltavou 1:0 (0:0, 0:0, 1:0)
Branky a nahrávky: 44. Urbančík (Koudelný, Lysoněk).
Rozhodčí: Rimmel – Vengřín, Kořistka.

Vyrovnaný a bezbrankový zápas Poruby s Kralupy rozsekla až poslední třetina. Konkrétně v 44. minutě se prosadil domácí Jakub Urbančík, který pro Porubu vstřelil jediný gól utkání. Ostravané tak porazili poslední celek západní tabulky nejtěsnějším možným rozdílem, Marek Slíž potřeboval ke třetímu čistému kontu 20 zákroků. (zdroj. hokej.cz)

KRAJSKÁ LIGA (11. kolo)

HK Kralupy – HC Junior Mělník 3:4 s.n. (1:1, 2:2, 0:0 – 0:1)
Branky a nahrávky: 4. Hampl (Husarik, Soukup), 25. Brandejský (Chládek) 33. Husarik (Kučera) – 14. Vernek (Cicvárek, Kapoun), 21. Havel, 22. Nesládek (Vernek, Stinka) s.n. Havel

Sestava HK Kralupy:  Gabriška (Škubal) – David, Hájek, Verbík J. (C), Chládek, Prášek, Verbík R., Kučera – Marek, Štibran, Binko, Kaprál (A), Řehák, Soukup, Bradáček, Brandejský, Hampl, Příhoda, Husarik, Šiška

Více zde: https://www.hokejovekralupy.cz/clanky/zapasove-reporty/2021-2022/11-kolo-kralupy-vs-melnik-34-sn/

Dorost

HC Smíchov 1913 – HK Kralupy  5:4 s.n. (2:0, 0:3, 3:4)
Branky a nahrávky:  26. Leinweber (Cibulka, Bláha), 32. Zeithaml (Leinweber, Lytvynov), 49. Cibulka, 55. Cibulka  s.n. Šmíd – 7. Krátký (Šmíd), 26. Krčmář (Šmíd, Voljanskij), 38. Krejčí (Šimon), 54. Válek

Sestava HK Kralupy: Neumann (Šmol) — J. Válek, Š. Šmíd, T. Krejčí, M. Hanousek, Šimral — T. Krčmář, F. Krátký, B. Voljanskij, D. Zima, M. Drhlík, M. Šimon, M. Bláža, O. Pavlíček, L. Tobiška

Starší žáci

HC Černošice – HK Kralupy 9:3 (3:0, 5:3, 1:0)
Branky a nahrávky: 12. Tvrdík (Mácha), 14. Bláha (Janda), 16, Janda (Bláha, Prošková), 21. Prošková, 27. Kaiser, 34. Pavlica(Bláha) 36. Janda (Bláha), 40. Kaiser (Bláha), 53. Janda – 31. Novák (Čihák), 32. Janda(Pavlíček), Janda (Šimral)

Sestava HK Kralupy: O. Hanousek — F. Janda, J. Šimral, E. Jandová,  — V. Smejkal, L. Tobiška, O. Pavlíček, J. Čihák, V. Holý,  Q. Novák, M. Tureček

Mladší žáci

HC Černošice – HK Kralupy 4:9


FLORBAL

Divize (10. kolo)

Kralupy Wolves – FbC Jazzmani Žatec 12:5 (2:0, 6:4, 4:1)
Branky: 13. Kristián Malík, 13. Tomáš Bohata, 22. Aleš Mazánek, 24. Daniel Štefl, 25. Jan Suk, 25. Milan Kocián, 29. Lukáš Burián, 38. Petr Husťák, 41. Milan Kocián, 43. Jakub Manek, 48. Jakub Manek, 52. Lukáš Carvan – 26. Viktor Milyan, 32. Ondřej Hanuš, 33. Jan Čermák, 37. Jan Čermák, 54. Viktor Milyan; rozhodčí: Martin Mašín – Jakub Tázler; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 33.


ŠACHY

Krajská soutěž „A“ (3. kolo)

ŠK DDM Slaný-ŠK Velvary „A“ – TJ KRALUPY „B“  5:3

Regionální soutěž „A“ (3. kolo)

Sokol Buštěhrad „C“ – TJ KRALUPY „D“ 1,5:3,5

Polofinále MČR juniorů a dorostenců 2021 (13.11 – 20.11)

1. Gloser David – 2222 ŠK Polabiny, z.s.            8b
2. FM Frank Adam – Beskydská šachová škola, z.s.    7,5b
3. FM  Švanda Ondřej – ŠK Staré město               6,5b
64. Seidl Jan – TJ KRALUPY, z.s.                   4b
65. Bezděk Tomáš – TJ KRALUPY, z.s.          3,5b


VOLEJBAL

Minivolejbal 

Krajský přebor (1. kolo) 17. 11. 2021 Kralupy

Modrý – konečné umístění/sestava
2. KRALUPY „A“ K. Kozlovská, K. Rývorová, A. Suchoňová
5. KRALUPY „B“ Z. Králová, V. M. Luczy, E. Mžiková
6. KRALUPY „C“ G. Krobová, N. Labíková, N. A. Olšová, E. Tesárková
9. KRALUPY „D“ M. Hloch, K. Januška, J. Ryšavý, D. Slunečko

Minivolejbal (Krajský přebor 1. kolo) 17. 11. 2021 Roztoky u Prahy

Červený – konečné umístění/sestava
1. KRALUPY „A“ A. Helebrantová, T. Sitařová
6. KRALUPY „B“ K. Humlová, A. Labíková, B. Strejčková
8. KRALUPY „C“ O. Binde, A. Vojáček
9. KRALUPY „D“ Š. Kubíček, A. Malina

MINIVOLEJBAL

Krajský přebor (1. kolo) 17. 11. 2021 Odolena Voda

Žlutý – konečné umístění/sestava
2. KRALUPY „B“ E. Nováková, K. Pištolová
4. KRALUPY „A“ A. Hlochová, L. Švédová
8. KRALUPY „D“ L. Králiková, A. Váňová
9. KRALUPY „C“ E. Eklová, T. Kučerová
10. KRALUPY „E“ K. Reslerová, N. Váňová

STARŠÍ ŽÁKYNĚ

Český pohár (2. kolo) 20. – 21. 11. 2021 Sokolov

20. 11.
KRALUPY – KARLOVY VARY 2:0 (25:17, 25:23)
KRALUPY – HLINCOVKA 2:1 (25:20, 20:25, 15:11)
KRALUPY – MĚLNÍK 1:2 (25:20, 19:25, 8:15)
KRALUPY – SOKOLOV 1:2 (25:17, 19:25, 15:17)

21. 11.
KRALUPY – ORION PRAHA 2:1 (21:25, 25:15, 15:8)
KRALUPY – MIKULOVA PRAHA 2:0 (25:21, 25:19)

MLADŠÍ ŽÁCI – ČTYŘKY

Krajský přebor (21. 11. 2021 Kladno)

KRALUPY – ODOLENA VODA „A“ 2:1 (25:23, 23:25, 15:7)
KRALUPY – NYMBURK 2:0 (25:12, 25:21)
KRALUPY – ODOLENA VODA „C“ 1:2 (25:19, 19:25, 13:25)
KRALUPY – KLATOVY 2:0 (25:23, 25:22)
KRALUPY – BENÁTKY n. JIZEROU 0:2 (16:25, 21:25)

JUNIORKY

Český pohár (1. kolo) 20. – 21. 2021 Lanškroun

20. 11.
KRALUPY – NYMBURK 2:1 (17:25, 25:23, 15:12)
KRALUPY – LANŠKROUN 0:2 (14:25, 14:25)
KRALUPY – HRADEC KRÁLOVÉ 0:2 (19:25, 20:25)
KRALUPY – S.V.B.C. PRAHA 0:2 (10:25, 23:25)

21. 11.
KRALUPY – LVI PRAHA 2:0 (kontumace)
KRALUPY – RYCHNOV n. Kněžnou 2:0 (25:17, 25:13)
KRALUPY – STŘEŠOVICE 2:1 (21:25, 25:23, 15:9)

JUNIORKY
1. liga

20. 11. 2021 Kralupy
KRALUPY – DANSPORT PRAHA 3:0 (25:7,25:5,25:13)
KRALUPY – DANSPORT PRAHA 3:0 (25:8, 25:12, 25:19)

JUNIORKY
1. liga

21. 11. 2021 Jablonec
KRALUPY – JABLONEC 0:3 (17:25, 14:25, 14:25)
KRALUPY – JABLONEC 0:3 (20:25, 21:25, 23:25)

Autor:KZ