Sport o víkendu 20 ( 05.11. – 07.11. 2021)

FOTBAL

Muži I.B třída (13. kolo)

FK Kralupy 1901 – FK Slavoj Stará Boleslav 2:2 (1:1)
Branky Kralup: Mařík, Hemr

Muži VI. třída (13. kolo)

FK Kralupy 1901 B – FK Čechie Kralupy – 3:0 (1:0)  
Branky: Psota, Kulhavý, Novák
Sestava FK Čechie Kralupy: Hamák – Prášil, Vydra, Prejza, Lorenc – Vlk, Čech, Sluka, Beránek – Kovář, Jerečič
Střídali: Novák, Hropko, Švéda, Pečer, Vacovský, Arančič, Janík

Dorost – Krajská A třída  (12. kolo)

FK Čechie Kralupy – FK Kralupy 1901 2:1 (0:0)
Branky: Lukáš Brož, Jiří Novák (p)
Sestava FK Čechie Kralupy: Hamák – Lorenc, M. Čech, Horák, Vojtek – Zajíček, Marsa, J. Čech, Novák, Berka – Gaško
Střídali: Brož, Pokorný, Drobný

Starší žáci – Krajský přebor (14. kolo)

FK Čechie Kralupy – SK Hořovice 0:1 (0:0)
Sestava: Škuthan – Zajíček, Palice, Kvackai, Petr, Hanáček – Hájek, Seidl, Tyller – Marx, Čech
Střídali: Hořejší, Fečo

Mladší žáci – Krajský přebor (15. kolo)

FK Čechie Kralupy – SK Hořovice 2:2 (1:2)
Branky: Tomáš Háva, Kryštof Januška
Sestava: Špáda, – Boháč, Ravlyuk, Smejkal, Zajíček, Jíša, Zíka, Háva, Korček, Měchura, Januška, Gago, Kish, Masný, Umlauf


LEDNÍ HOKEJ

LIGA JUNIORŮ (14. a 15. kolo)

HC CHRUDIM – HK KRALUPY NAD VLTAVOU 5:2 (1:0, 2:0, 2:2)

Branky a nahrávky: 5. Pavlík (Votava), 28. Burda (Gromadzki, Pavlík), 39. Prýl (Gromadzki, Pazdera), 41. Pavlík (Odehnal), 42. Votava (Pilař) – 56. Stupka (Sulík, Hron), 60. Hron (Sulík, Stupka).
Rozhodčí: Kratochvíl – Hájková, Landsmann.
Vyloučení: 19:18, navíc Vojta (Kralupy) trest ve hře, Batěk (Chrudim) 5 minut  a do konce utkání.

Chrudim si v souboji s posledními Kralupy pomalu vybudovala náskok pěti branek a o vítězi utkání tak bylo rozhodnuto už na začátku třetí dvacetiminutovky. Dva góly šly na konto Zdeňka Pavlíka. Hosté do podoby skóre promluvili až v posledních minutách, kdy se prosadili Adam Stupka a Filip Hron. Kromě toho začali hráči na obou stranách už od začátku sbírat menší tresty a vzájemná vyloučení, která nakonec vyústila i v hromadnou potyčku po závěrečné siréně. Trest do konce zápasu si odnesl i domácí brankář Ondřej Batěk. (zdroj: hokej.cz)

HC KOBRA PRAHA – HK KRALUPY NAD VLTAVOU 5:4 (2:1, 0:1, 3:2)

Branky a nahrávky: 5. Novák (Červenka, Čermák), 19. Ribarovski (Bauer, Černý), 41. Ribarovski (Černý, Červenka), 49. Ribarovski (Černý, Červenka), 51. Skorčík (Červenka, Bareš) – 13. Hrouda, 37. Hron (Typolt), 56. Šilhavý (Hamršmíd), 57. Sulík (Typolt, Hrouda).
Rozhodčí: Šmika – Karda, Stacho.
Vyloučení: 4:6, navíc Kočí (Kralupy) 10 minut.

Dvě třetiny držely Kralupy krok s Kobrou, po čtyřiceti minutách hry svítilo na tabuli skóre 2:2. Tým z druhé příčky západní tabulky rozhodl o svém vítězství v první polovině třetího dějství, kdy dvěma brankami zkompletoval hattrick Dejan Ribarovski a jeden přesný zásah přidal také Jan Skorčík. Hosté třígólové manko snížili, ale na vyrovnání nedosáhli. (zdroj: hokej.cz)

Dorost

HC Smíchov – HK Kralupy 5:12 (2:3, 1:6, 2:3)

Branky a nahrávky: 10. Leinweber (Palaščák), 17. Palaščák (Cibulka, Hoznourek), 30. Zeithaml (Bohutínský), 49. Cibulka (Leinweber, Bohutínský), 56. Hoznourek (Cibulka) – 4. Krátký (Voljanskij, Krčmář), 12. Kašák, 12. Voljanskij (Krčmář, Krátký), 23. Šimon (Bláža), 33. Krátký (Krčmář), 36. Válek (Šimon), 37. Krátký, 38. Krátký, 39. Šulc (Zima), 41. Šimon (Šulc), 42. Voljanskij (Krčmář, Válek), 45. Krátký (Kašák)

Sestava:  Šmol — T. Krejčí, J. Válek, J. Šulc, M. Hanousek — M. Šimon, F. Krátký, D. Zima, M. Bláža, B. Voljanskij, J. Kašák, T. Krčmář, J. Černý, M. Drhlík

HK Kralupy – HC Letci Letňany 1:4 (1:1, 0:2, 0:1)

Branky a nahrávky: 20. Krátký (Šimon, Štajnc) – 20. Horáček (Brytski, Šimák), 24. Brytski, 33. Tejkl (Riley), 41. Brytski (Horáček)

Sestava HK Kralupy: L. Neumann — T. Krejčí, J. Válek, J. Šulc, M. Hanousek — M. Šimon, F. Krátký, D. Zima, M. Bláža, B. Voljanskij, J. Kašák, T. Krčmář, J. Černý, O. Štajnc

Starší žáci

HK Kralupy – HC Rytíři Kladno 1:14 (0:2, 0:5, 1:7)

Branky a nahrávky: 56. Holý – 5. Novák (Müller), 13. Tureček (Novák), 23. Polášek (Müller), 24. Klempíř (Hlavsa, Müller), 26. Borkovec, 39. Klempíř (Borkovec), 40. Novák (Tureček, Honisch), 42. Klempíř (Hlavsa, Borkovec), 45. Honisch (Hlavsa), 45. Borkovec (Honisch), 47. Polášek (Tureček), 49. Šíma (Pokorný), 53. Pokorný (Pavelák), 55. Honisch

Sestava HK Kralupy: O. Hanousek — J. Widtmann, J. Šimral, E. Jandová, D. Hudský, Svatoš, Baloun — V. Smejkal, L. Tobiška, O. Pavlíček, F. Janda, A. Drozda, J. Čihák, V. Holý, F. Šmol

Mladší žáci

HK Kralupy – HC Rytíři Kladno 8:5 (5:2, 1:3, 2:0)

Branky a nahrávky: 6. Štajer (Novák), 7. Štajer, 11. Novák (Štajer), 14. Novák (Novák), 18. Fűrst, 21. Tureček (Janda), 41. Novák (Husák), 56. Novák – 1. Procházka (Chaloupka), 19. Vycpálek, 23. Chaloupka (Csabo), 28. Vycpálek (Chaloupka), 30. Vycpálek

Sestava HK Kralupy:  T. Binko — J. Štajer, K. Novák, J. Pospíšil, P. Novák, H. Janda, J. Machuta, J. Zatřepálek,, M. Manda, J. Maťko, V. Brádler, Š. Seifert, T. Husák, O. Šmíd, D. Holina

KRAJSKÁ LIGA (9. KOLO)

HK Kralupy – HC Rytíři Vlašim 7:2 (0:0, 5:1, 2:1)

Branky a nahrávky: 22. Štibran (Řehák), 24. Chládek (Štibran), 27. Bradáček (Příhoda), 28. Brandejský (Husarik), 39. Brandejský (Husarik, Řehák), 51. Štibran (Marek), 55. Brandejský (Verbík J., Husarik)  – 37. Florián (Kucharčík, Kratochvíl), 60. Drahoš (Florián, Kucharčík)

Sestava: Škubal — D. Chládek, J. Verbík, R. Verbík, M. Hájek, J. Kučera, M. David — J. Kaprál, M. Příhoda, T. Soukup, P. Husarik, O. Hampl, F. Štibran, Š. Binko, D. Bradáček, J. Marek, Řehák, J. Brandejský

Více zde: https://www.hokejovekralupy.cz/clanky/zapasove-reporty/2021-2022/9-kolo-kralupy-vs-vlasim-72/ 


BASKETBAL

U13 dívky 

7. 11. 2021 (sobota)

ŠSK Příbram – BK Kralupy Junior 36:67 (6:24, 18:33, 24:45, 36:67)


FLORBAL

Pohár Českého florbalu – osmifinále (hráno ve středu 3. listopadu 2021)

Kralupy Wolves – ACEMA Sparta Praha 2:12 (1:4, 0:7, 1:1)

Branky: 15. Suk, 41. Kozel – 8., 24. a 27. Kareš, 10. a 60. Kolstrunk, 24. a 33. Juha, 4. Ujhélyi, 8. Čermák, 33. Hurt, 35. Pažák, 35. Košir. Rozhodčí: Drška – Meisner. Vyloučení: 0:2. Využití: 1:0. Diváci: 205

Foto: Rostislav Smolej

DIVIZE (8. kolo)

Kralupy Wolves – Sokol Rudná 9:6 (3:3, 2:1, 4:2)

Branky: 2. Daniel Štefl, 5. Milan Kocián, 20. Kristián Malík, 23. Adam Kozel, 28. Lukáš Burián, 44. Jan Suk, 45. Jan Řehák, 47. Kristián Malík, 58. Kristián Malík – 7. Jan Karásek, 13. František Novosad, 17. Adam Pivoňka, 26. Jaroslav Janoušek, 59. Štěpán Hanzl, 60. Martin Špaček; rozhodčí: David Hertz – Martin Preclík; vyloučení: 9:7; využití: 3:1; Diváků: 73 


PRVNÍ ZÁVOD STŘEDOČESKÉHO POHÁRU TZ 2021

Z TOM-KČT startovalo 27 závodníků, kteří celkově získali 20 medailí (8 – 7- 5)

Zlato získali: Kryštof Váňa, Linda Vápenková, Markéta Váňová, Jaroslav Beran, Eliška Beranová, Blanka Rosáková, Romana Vejrostová, Zdeněk Vejrosta

Stříbro získali: Michaela Amasederová, Jakub Závodský, Václav Machek, Kamila Vápenková, Jan Vavřík, Radka Vaňurová, Milan Fógl

Bronz získali: Anežka Váňová, Radek Amaseder, Zdenka Kakalejčíková, Lenka Lejsková, Marek Váňa

Nebyly nalezeny žádné obrázky


ŠACHY

Krajská soutěž A (2. kolo)

TJ KRALUPY „B“ – Klub šachistů Říčany 1925 „D“ 3,5:4,5

Regionální soutěž A (2. kolo)

TJ KRALUPY „D“ – ŠK Zlonice 1:4


VOLEJBAL

ŽENY

2. liga (6. 11. 2021 Klatovy)

KRALUPY – KLATOVY 3:0 (25:16, 26:24, 25:16)
KRALUPY – KLATOVY 3:2 (23:25, 18:25, 25:23, 25:22, 15:10)

KADETKY

Extraliga (6. – 7. 11. 2021 Kralupy)

6. 11. 2021

KRALUPY – OLYMP PRAHA B 1:3 (27:29, 18:25, 25:18, 18:25)
KRALUPY – MIKULOVA PRAHA A 3:1 (25:14, 25:12, 24:26, 27:25)

7. 11. 2021

KRALUPY – OLOMOUC 3:1 (25:18, 23:25, 25:15, 25:22)
KRALUPY – ORION PRAHA 3:0 (25:21, 25:14, 25:15)

MLADŠÍ ŽÁCI

Krajský přebor (7. 11. 2021 Kladno)

KRALUPY – KLADNO 2:1 (26:24, 25:22, 15:9)
KRALUPY – PŘÍBRAM 2:1 (25:17, 20:25, 15:13)
KRALUPY – NYMBURK 1:2 (20:25, 25:13, 8:15)


7. OTEVŘENÉ MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY MASTERS V KLASICKÉM SILOVÉM TROJBOJI

(Zlín – Lukov, 6.11.21)

Silový trojboj – TJ KRALUPY
závodník: Vladimír Turtev
výsledek: 3. místo v kategorii do 120kg – muži M2 (50 – 60 let):
výkony: dřep – 207,5kg, benčpres – 140kg, mrtvý tah – 220kg, total: 567,5kg a zisk VT2

Pořadí oddílů – 7. místo v M2

Autor:KZ