Sport o víkendu 19 (29.10. – 31.10. 2021)

LEDNÍ HOKEJ

KRAJSKÁ LIGA (8. KOLO)

HK EasyFlyers Králův Dvůr – HK Kralupy 5:4 po prodloužení (0:1, 2:1, 2:2 – 1:0)
Branky a nahrávky: 29. Piovarči (Hamada), 37. Gebhart (Klimeš, Piovarči), 59. Veselý (Piovarči), 60. Veselý (Pánek, Piovarči), 64. Veselý (Petrus, Piovarči) – 15. Soukup (Příhoda, Brandejský), 27. Příhoda (Husarik, Brandejský), 47. Hampl (Soukup, David), 57. Hampl 

Více zde: https://www.hokejovekralupy.cz/clanky/zapasove-reporty/2021-2022/8-kolo-kraluv-dvur-vs-kralupy-54-pp/?fbclid=IwAR2tEXJBKUkAcobScpcZb1fn6ZjbV-PdnKSHCmbSGTRKEH7jLF_uucSiBrw     

LIGA JUNIORŮ (12. a 13. kolo)

HK KRALUPY NAD VLTAVOU – HC ZUBR PŘEROV  0:11 (0:3, 0:5, 0:3)

Branky a nahrávky: 1. Hradil (Kolařík, Gréč), 8. Kleniar (Gréč, Hradil), 18. Němec (Hlávka), 28. Švejda (Mašek, Buršík), 34. Billa (Kolařík, Kleniar), 35. Buršík (Švejda), 36. Kolařík (Hradil, Kleniar), 39. Němec (Hanák, Hlávka), 43. Hradil (Gréč, Kleniar), 43. Hlávka (Němec, Hanák), 51. Kolařík (Gréč, Hradil).
Rozhodčí: Pastier – Žídek, Horažďovský.

Přerovští Zubři potvrdili roli favorita v souboji s posledními Kralupy. Celek ze západní skupiny se na svém ledě neprosadil ani jednou, naopak hosté se trefili hned jedenáctkrát. Pod vysokou výhrou se pěti kanadskými body (2+3) podepsal Radim Hradil a nulu vychytal Petr Žurek, pro nějž je to už čtvrté čisté konto v sezoně. (zdroj: hokej.cz)

HC ZUBR PŘEROV – HK KRALUPY NAD VLTAVOU  4:1 (1:0, 2:1, 1:0)

Branky a nahrávky: 10. Hanák (Brázda, J. Němec), 29. Mašek (Kaprál, Billa), 38. Holík (Kolařík, Hradil), 53. Hradil (Holík, Gréč) – 31. Typolt (Sulík, Hanousek).
Rozhodčí: Karpíšek – Otáhal, Zábršová.

Jasný výsledek se očekával od utkání mezi Přerovem a Kralupy. Středočeši nicméně drželi krok až do konce druhé třetiny a nedovolili Zubrům žádný výraznější náskok, podržel je také gólman Jakub Král, na kterého letělo 65 střel. Své vítězství Zubři utvrdili trefou Radima Hradila v 53. minutě a zvítězili 4:1. (zdroj: hokej.cz)

Dorost (neděle 31. 10. 2021)

HK Lev Slaný – HK Kralupy 2:1 (1:0,0:1,0:0-1:0)

Branky a nahrávky: 4. Dolejší (Schejbal), 60. Dolejší (TS) – 24. Bláža (Zima)

Sestava HK Kralupy: L. Neumann — T. Krejčí, J. Válek, J. Šulc, M. Hanousek, Š. Šmíd — M. Šimon, F. Krátký, D. Zima, M. Bláža, B. Voljanskij, J. Kašák, T. Krčmář, J. Černý, O. Štajnc

Starší žáci (neděle 31.10. 2021)

HC Sparta Praha – HK Kralupy 14:0 (3:0, 5:0, 6:0)

Branky a nahrávky: 2. Makovec (Prikhodko), 17. Hort, 18. Stejskal (Jebousková), 23. Hrouda (Linek), 33. Jebousková (Stejskal), 34. Hrouda (Makovec), 36. Pavelka (Hajnalíj), 39. Müller (Vágner), 44. Jebousková (Hajnalíj), 46. Stejskal (Makovec), 46. Prikhodko, 52. Prikhodko (Hort), 55. Hrouda (Šmuk), 60. Hrouda (Müller)

Sestava HK Kralupy: O. Hanousek — J. Widtmann, J. Šimral, E. Jandová, D. Hudský, Svatoš, Baloun — V. Smejkal, L. Tobiška, O. Pavlíček, F. Janda, A. Drozda, J. Čihák, V. Holý, F. Šmol

Mladší žáci (sobota 30. 10. 2021)

HK Kralupy – HC Merkur Říčany 4:11 (1:2, 2:4, 1:5)

Branky a nahrávky: 20. Tureček (Štajer), 25. Tureček (Novák), 35. Pospíšil (Štajer), 41. Pospíšil (Tureček) – 3. Novotný (Hartman), 15. Beneš, 21. Heřman (Hartman), 27. Boček, 34. Hrábek, 40. Dvořák, 41. Hartman, 41. Dvořák (Heřman), 47. Dvořák, 48. Hartman (Dvořák), 50. Hartman (Novotný)

neděle 31. 10. 2021 

HC Sparta Praha – HK Kralupy 8:1 (5:0, 2:1, 1:0)

Branky a nahrávky: 9. Kubáni (Hliněný), 11. Haltuf (Nejčev), 12. Nejčev (Němec), 13. Hliněný (Kubáni), 20. Kubáni (Hliněný, Kubík), 29. Nejčev, 32. Nejčev (Němec), 47. Kolář (Budaev, Nejčev) – 37. Štajer (Tureček)


FOTBAL

Muži I.B třída (12. kolo)

Slavia Velký Borek – FK Kralupy 1901 1:3 (1:2)
Branky Kralup: Junek, Houška, Řenč

Muži VI. třída (12. kolo)

SK Postřižín – FK Kralupy 1901 B 1:3 (0:1) 
Branky Kralup: Tsoka, Branse, Glogas

FK Čechie Kralupy – Sokol Uhy 6:0 (2:0)
Branky: Martin Švéda, Miroslav Vacovský, Jiří Novák, Petr Vlk, Jan Beránek, František Kovář
Sestava: Hamák – Vacovský, Pešek, Prejza, Prášil – Vlk, Čech, Sluka, Beránek – Kovář, Jerečič
Střídali: Novák, Havel, Čech, Hropko, Švéda, Lorenc, Gaško

Dorost – A třída  (11. kolo)

TJ Klíčany – FK Čechie Kralupy 1:8 (1:5)
Branky: 3x Jakub Čech, 2x Daniel Hamák, Jiří Novák, 1x Martin Gaško
Sestava: Pakorný – Lorenc, M. Čech, Horák, Vojtek – Zajíček, Brož, J. Čech, Novák, Berka – Hamák
Střídali: Barnat, Mašek, Gaško, Klecker

Starší žáci – Krajský přebor (13. kolo)

FK Čechie Kralupy – SK Slaný 3:0 (1:0)
Branky: Filip Zajíček, Jiří Palice, Filip Marx
Sestava: Škuthan – Hanáček, Tyller, Čech, Kvacskai, Kozák – F. Zajíček, Palice, Fečo – Hájek, Marx
Střídali: Hořejší, David, Horvát, T. Zajíček

Mladší žáci – Krajský přebor (14. kolo)

FK Čechie Kralupy – SK Slaný 3:2 (1:1)
Branka: 2x Tomáš Háva, 1x Štěpán Zíka
Sestava: Špáda, – Boháč, Ravlyuk, Smejkal, Zajíček, Jíša, Šenkýř, Zíka, Háva, Korček, Měchura, Januška


RAGBY

I. LIGA

Rugby Šumava Nýrsko – RC Kralupy nad Vltavou 24:45

Turnaj hráčů U12 (Kralupy nad Vltavou)

Na hřišti RC Kralupy se o tomto víkendu uskutečnil turnaj hráčů do dvanácti let (U12), kde domácí opět skvěle reprezentovali mezi dalšími dvěma stovkami hráčů z celé ČR.


ŠACHY

Krajský přebor (2. kolo)

TJ Neratovice „C“  :   TJ KRALUPY „A“   3,5 : 4,5

Regionální přebor „B“ (2. kolo)

TJ KRALUPY „C“   :   TJ Neratovice „E“  3,0 :  5,0 

Mistrovství Čech mládeže do 16 let 23. 10 – 30. 10. 2021

Kategorie HD 16

1. Winter Ondřej         ŠSPM Lipky HK ( 7,5 bodu)
2. Stejskal Michal       TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší ( 7,0 bobů)
3. La Anh Dung          Klub šachistů Říčany 1925 (6,5 bodu)
12. Bezděk Tomáš     TJ KRALUPY, z.s. (5,5 bodu)
19. Seidl Jan              TJ KRALUPY, z.s. (5,5 bodu)
62. Pospíšil Michal     TJ KRALUPY, z.s. (2,5 bodu) 

kompletní výsledky: https://chess-results.com/tnr584905.aspx?lan=5&art=1&rd=9&turdet=YES

Kategorie HD 14

1. Souček Jan               Šachy Štěpán ( 8,5 bodu)
2. Síleš Jan                   Klub šachistů Říčany 1925 (6,5 bodu)
3. Davídek Zdeněk      TJ Bohemians Praha (6,5 bodu)
18. Langmaier Michal   TJ KRALUPY, z.s. (5,0 bodů)

kompletní výsledky: https://chess-results.com/tnr584904.aspx?lan=5&art=1&rd=9&turdet=YES

Kategorie HD 12

1. Martirosyan David  ŠK Dopravní podnik Praha (7,0 bodů)
2. Bára Jan                   ŠK Dopravní podnik Praha ( 7,0 bodů)
3. Váňa Jan                  ŠK Tachov ( 7,0 bodů)

kompletní výsledky: https://chess-results.com/tnr584903.aspx?lan=5&art=1&rd=9&turdet=YES


8. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY MUŽŮ V KLASICKÉM SILOVÉM TROJBOJI (PLZEŇ, 30.10. 2021)

Silový trojboj – TJ KRALUPY

Závodník: Lukáš Černý
Výsledek: 8. místo v kategorii do 83kg;
Výkony: dřep – 180kg, benčpres – 127,5kg, mrtvý tah – 225kg, total: 532,5kg a zisk VT2

Závodník: Matěj Keizlar
Výsledek: 4. místo v kategorii do 105kg;
Výkony: dřep – 267,5kg, benčpres – 180kg, mrtvý tah – 265kg, total: 712,5kg a zisk VT1

Pořadí oddílů – 12. místo

MS V BENČPRESU (VILNIUS, LITVA 21. 10. – 31. 10. 2021)

27. 10. 2021 závodil:

Ivan Veselý, divize M4 RAW (nad 70let), kategorie do 120kg
Soutěž nedokončil, (neuznáno 82,5kg; 87,5kg a 87.5kg pro technickou chybu).


VOLEJBAL

ŽENY – 2. liga

31. 10. 2021 Domažlice

KRALUPY – DOMAŽLICE 3:2 (25:27, 25:22, 25:19, 13:25, 15:9)

KRALUPY – DOMAŽLICE 3:1 (25:20, 20:25, 25:15, 25:16)

Autor:KZ