Sport o víkendu 17 (15.10. – 17.10. 2021)

LEDNÍ HOKEJ

Mladší žáci

HK Kralupy – HC Příbram  9:4 (2:2, 4:2, 3:0)
Branky a nahrávky: 6. Janda, 17. Štajer (Novák), 21. Novák, 22. Štajer (Novák), 25. Novák (Pospíšil), 27. Štajer (Pospíšil), 49. Novák, 59. Novák, 60. Pospíšil (Štajer) – 6. Dragoun (Bláha), 7. Kantor, 32. Velek (Kantor, Rosinský), 33. Kubín

Sestava HK Kralupy: T. Binko — J. Štajer, K. Novák, J. Pospíšil, P. Novák, H. Janda, J. Machuta, J. Zatřepálek, J. Fűrst, M. Manda, J. Maťko, V. Brádler, Š. Seifert, T. Husák

Starší žáci

HK Kralupy – HC Příbram 8:2 (4:1, 2:1, 2:0)
Branky a nahrávky: 1. Janda (Tobiška), 1. Smejkal, 13. Pavlíček (Tobiška), 15. Tobiška, 26. Smejkal, 34. Smejkal (Drozda), 49. Pavlíček (Jandová), 58. Pavlíček (Tobiška) – 2. Sirotek (Svoboda), 30. Sirotek (Lukšan)

Sestava HK Kralupy: O. Hanousek — J. Widtmann, J. Šimral, E. Jandová, D. Hudský, Š. Stýblo — V. Smejkal, L. Tobiška, O. Pavlíček, F. Janda, A. Drozda, J. Čihák, V. Holý, F. Šmol

Dorost (16. 10. 2021)

HC Černošice – HK Kralupy 5:4 (1:1, 3:1, 1:2)
Branky a nahrávky: 20. Veselý (Kozák), 28. Halbych (Jakab, Brož), 30. Jakab (Brož), 38. Pavlovský (Kozák, Halbych), 43. Brož (Jakab) – 2. Krejčí (Zima, Krátký), 29. Šimon (Štajnc, Bláža), 56. Šimon, 60. Šimon (Krátký)

Sestava HK Kralupy: L. Neumann — T. Krejčí, J. Válek, Š. Šmíd — M. Šimon, F. Krátký, O. Štajnc, D. Zima, M. Bláža, B. Voljanskij, J. Kašák, M. Hanousek, M. Drhlík, T. Krčmář, J. Černý

Dorost (17. 10. 2021)

HK Kralupy – HC Lev Slaný 2:7 (1:0, 1:3, 0:4)
Branky a nahrávky: 20. Štajnc (Krátký), 31. Šimon (Voljanskij) – 22. Burda (Dolejší), 23. Hlaváček, 26. Maxa, 44. Peychev (Šátek), 58. Maxa (Schejbal), 58. Pachman (Holec), 60. Šátek (Maxa)

Sestava HK Kralupy:  J. Šmol — T. Krejčí, J. Válek, Š. Šmíd — M. Šimon, F. Krátký, O. Štajnc, D. Zima, M. Bláža, B. Voljanskij, J. Kašák, M. Hanousek, M. Drhlík, T. Krčmář, J. Černý

LIGA JUNIORŮ (9. kolo)

HC Kobra Praha – HK Kralupy nad Vltavou 6:1 (0:0, 2:1, 4:0)
Branky a nahrávky:22. Bauer (Čermák, Štípek), 39. Červenka (Černý), 43. Lederer (Svoboda), 51. Červenka (Cichoň, Ribarovski), 52. Štípek (Bauer, Čermák), 57. Rejna (Červenka, Šesták).
Rozhodčí: 
Hrdlička – Svobodová, Hlinka.

Kobra Praha rozhodla o svém domácím vítězství proti Kralupům ve třetí třetině. Jednobrankové vedení navýšil Jan Lederer a do konce zápasu se Pražané prosadili ještě třikrát. Jedinou branku hostujícího celku vstřelil ve druhé třetině Jan Hamršmíd, na straně domácích se o dvě přesné trefy postaral obránce Jakub Červenka. (zdroj: hokej.cz)

KRAJSKÁ LIGA MUŽŮ (6. KOLO)

HK Kralupy – HC Lev Slaný 5:2 (1:1, 3:1, 1:0)
Branky a nahrávky: 5. Příhoda (Verbík J.), 24. Příhoda (Brandejský), 26. Kaprál (David, Verbík R.), 28. Bradáček (Brandejský), 45. Kaprál (David) – 3. Vodička (Kubinčák), Vodička (Sagan, Novák)

Sestava HK Kralupy: Škubal (Milec) – Chládek, Verbík J., Hájek, David, Verbík R., Kučera – Kaprál, Příhoda, Husarik, Hampl, Bradáček, Soukup, Brandejský, Štibran, Binko, Marek, Šiška

Více zde: https://www.hokejovekralupy.cz/clanky/zapasove-reporty/2021-2022/17-kolo-kralupy-vs-slany-52/

     


FOTBAL

Muži I.B třída – 10. kolo

1.FC Líbeznice – FK Kralupy 1901 2:3 (1:1)
Branky Kralup: Mařík 2x, Řenč

Muži VI. třída – 10. kolo

Nová Ves – FK Kralupy 1901 B 4:2 (3:1)

SK Úžice – FK Čechie 0:2 (0:1)
Branky: František Kovář, Slavko Arandič
Sestava: Hamák – Vacovský, Sluka, Prejza, Beránek – Vlk, Čech, Moravec, Beránek – Kovář, Gaško
Střídali: Pešek, Arandič, Hropko, Novák, Havel

Dorost – A třída (12 kolo)

FK Čechie Kralupy – SK Pavlíkov 2:2 (1:1)
Branka: Martin Gaško, Jiří Novák
Sestava: Pokorný – Mašek, Lorenc, Horák, Berka – Zajíček, Novák, Marsa,  J. Čech, Gaško – Hamák
Střídali: Marx, M. Čech

Starší žáci – Krajský přebor (13. kolo)

FK Čechie Kralupy – SK Rakovník 2:1 (0:1)
Branky: Filip Marx, Filip Zajíček
Sestava: Tyller – Hanáček, Petr, Čech, Kvacskai, Kozák – F. Zajíček, Palice, T. Zajíček – Hájek, Marx
Střídali: Škuthan, Hořejší, David, Horvát

Mladší žáci – Krajský přebor (13. kolo)

FK Čechie Kralupy – SK Rakovník 3:4 (1:3)
Branky: 2x Tomáš Háva, 1x Jan Boháč
Sestava: T. Zajíček – Špáda, Masný, Jíša, Korček, Háva, Umlauf, Ravlyuk, Gago, Boháč, Kish, Smejkal, Tureček


BASKETBAL

U13 dívky 

16. 10. 2021 (sobota)

BK Kralupy Junior – BC Slaný 28:46 (8:11, 15:24, 22:35, 28:46)


ŠACHY

Krajská soutěž „A“ (1. kolo)
 
ŠK KDJS Sedlčany „A“ – TJ KRALUPY „B“  1,5 : 6,5
 
Regionální soutěž „A“ (1. kolo)
 
TJ KRALUPY „D“ – ŠK Velvary „B“ 3,5 : 1,5

FLORBAL

Pohár českého florbalu (5. kolo)

Kralupy Wolves – TJ Kobylisy 11:9 (4:3, 2:3, 5:3)
Branky: 4. Jakub Manek, 5. Kristián Malík, 10. Jiří Horský, 12. Kristián Malík, 36. Kristián Malík, 39. Petr Husťák, 46. Daniel Štefl, 48. Kristián Malík, 51. Daniel Štefl, 52. Petr Husťák, 60. Daniel Štefl – 15. Radek Šindelář, 19. Šimon Paldus, 20. Radek Šindelář, 27. Radek Šindelář, 27. Radek Šindelář, 30. Jan Hrdlička, 53. Radek Šindelář, 56. Radek Šindelář, 60. Šimon Paldus; rozhodčí: Jakub Tázler – Lukáš Polanský; vyloučení: 6:6 + Boris Nouzák OS + Daniel Havlíček OS; využití: 0:1; diváků: 84; zásahy brankářů: David Kozel 14 – Marek Paleček 10, Ondřej Kudrnáč 2; po třetinách: 4:3, 2:3, 5:3

DIVIZE (6. kolo)

Kralupy Wolves – Florbal Chomutov B U21 7:6 (1:0, 4:3, 2:3)
Branky: 2. Jakub Manek, 23. Daniel Štefl, 29. Kristián Malík, 36. Kristián Malík, 39. Jakub Manek, 43. Adam Kozel, 47. Adam Kozel – 28. Adam Manas, 28. Marek Macura, 28. Adam Manas, 55. Daniel Kellermann, 59. Filip Samuel Dušek, 60. Adam Manas; rozhodčí: Filip Gaberdén – Filip Leibl; vyloučení: 4:7 + Martin Schneider 5 + Josef Huňat 5 + ČK1; využití: 3:0; diváků: 69; zásahy brankářů: Jakub Hoffmann 33 – Ondřej Šrámek 17, Bruno Vagel 38; po třetinách: 1:0, 4:3, 2:3


VOLEJBAL

ŽENY
1. liga (16. 10. 2021 Kralupy)

KRALUPY – PLZEŇ B 3:1 (23:25, 25:22, 25:18, 25:12)
KRALUPY – PLZEŇ B 3:2 (25:21, 21:25, 25:13, 20:25, 15:10)

STARŠÍ ŽÁKYNĚ
Český pohár 1. kolo (16. 10. – 17. 10. 2021 Praha)

16. 10.
KRALUPY – MIKULOVA 2:1 (19:25, 25:20, 15:13)
KRALUPY – HLINCOVKA 2:0 (27:25, 25:23)
KRALUPY – DANSPORT 2:0 (25:9, 25:13)
KRALUPY – METEOR 1:2 (24:26, 25:18, 14:16)

17. 10.
KRALUPY – TÁBOR 2:1 (23:25, 25:16, 15:9)
KRALUPY – ORION 2:0 (25:23, 25:18)
KRALUPY – MĚLNÍK 2:0 (27:25, 25:11)

JUNIORKY
Český pohár kvalifikace (16. 10. – 17. 10. 2021 Hradec Králové)

16. 10.
KRALUPY – STŘEŠOVICE 2:0 (25:15, 25:19)
KRALUPY – PŘEROV 2:0 (kontumace)
KRALUPY – METEOR 2:0 (25:16, 25:15)
KRALUPY – ÚSTÍ N. LABEM 2:0 (25:8, 25:23)

17. 10.
KRALUPY – MNICHOVO HRADIŠTĚ 2:0 (25:16, 25:8)
KRALUPY – BŘECLAV 2:0 (25:23, 25:15)
KRALUPY – ČESKÝ KRUMLOV 2:0 (25:2, 25:8)

STARŠÍ ŽÁCI

Krajský přebor (10. 10. 2021 Nymburk)

KRALUPY – KLADNO 0:2 (20:25, 13:25)
KRALUPY – NYMBURK 0:2 (13:25, 13:25)
KRALUPY – BENÁTKY N. JIZ. 2:0 (25:11, 25:18)


MISTROVSTVÍ ĆESKÉ REPUBLIKY DOROSTU V KLASICKÉM SILOVÉM TROJBOJI (16. 10. 2021, Nymburk)

Silový trojboj – TJ KRALUPY
 
závodník: Šimon Falta
výsledek: 2. místo v kategorii Dorostenec do 74kg; 4. místo v absolutním pořadí MČR
výkony: dřep – 200kg, benčpres – 120kg, mrtvý tah – 220kg, total: 560kg a zisk MVT (Mistrovské výkonností třídy).

RAGBY

Kategorie U8 (hráno na hřišti RC Praga)
Na celostátním republikovém mistrovství kralupští borci zvítězili!

Kategorie U10 (hráno na hřišti Tatry Smíchov)
Pouze v pěti hráčích obsadili kralupští ragbisté 8. místo.

Kategorie U12 (hráno na hřišti RC Petrovice)
Kralupští ragbisté obsadili na AMMOR turnaji 6. místo.


TURISTICKÉ  ZÁVODY

Víkend 15. – 17.10.2021 byl ve znamení 25. ročníku Pacovského dovádění a celorepublikového závodu jednotlivců TZ – outdoor running

Z TOM-KČT Kralupy startovalo 35 závodníků, kteří získali těchto 9 medailí:

Zlato: Jaroslav Beran a Jan Vejrosta
Stříbro: Linda Vápenková, Markéta VáŇová, Eliška Beranová, Martin Bína a Klárka Buncová
Bronz: Vítek Dostál a Václav Machek.

Autor:KZ