Sport o víkendu 16 (08.10. – 10.10. 2021)

LEDNÍ HOKEJ

Mladší žáci (sobota 9. 10.)

HK Kralupy – HC Berounští Medvědi 11:11 (5:2, 5:7, 1:2)
Branky a nahrávky: 3. Štajer (Pospíšil), 5. Husák (Tureček), 6. Brádler (Pospíšil, Tureček), 16. Brádler, 20. Štajer (Pospíšil, Novák), 22. Štajer, 23. Štajer, 27. Novák (Štajer), 31. Novák (Tureček), 31. Novák (Tureček), 31. Husák (Tureček, Seifert), 55. Tureček – 13. Heroudek, 20. Bohata (Lojka), 25. Bohata (Hotařík, Hovorka), 28. Bohata (Lojka), 31. Hotařík, 34. Bohata (Hovorka), 36. Lojka (Makohus), 36. Bohata, 39. Bohata (Hotařík), 45. Kastner (Hovorka), 55. Lojka (Michalovič)

Sestava HK Kralupy: T. Binko — M. Tureček, J. Štajer, P. Novák, J. Pospíšil, V. Brádler, T. Husák, Š. Seifert, M. Křiváček, T. Jung, K. Novák, J. Maťko, J. Hrdina, H. Janda

Starší žáci (sobota 9. 10.)

HK Kralupy – HC Berounští Medvědi 3:7 (1:3, 0:1, 0:3)
Branky a nahrávky: 12. Smejkal (Drozda, Šmol), 29. Janda (Tobiška), 35. Pavlíček (Janda) – 19. Šrotýř (Pilnáček), 26. Šrotýř (Lojka), 28. Šrotýř (Šimon), 29. Pilnáček (Šrotýř), 50. Šimon (Lojka), 56. Tykal (Šimon), 60. Šimon

Sestava HK Kralupy: O. Hanousek — J. Šimral, J. Widtmann, Š. Stýblo , E. Jandová, J. Svatoš, D. Hudský — O. Pavlíček, F. Janda, F. Šmol, V. Smejkal, J. Čihák, A. Drozda, L. Tobiška, D. Baloun, M. Baloun

Dorost (sobota 9. 10.)

HC Letci Letňany – HK Kralupy 2:1 s.n. (0:1, 1:0, 0:0, 1:0)
Branky a nahrávky: 24. Tejkl (Helus), 60. Tejkl (TS) – 4. Šimon

Sestava HK Kralupy: J. Šmol — J. Válek, Š. Šmíd, T. Krejčí, M. Hanousek — M. Šimon, J. Kašák, B. Voljanskij, D. Zima, O. Štajnc, T. Krčmář, J. Černý, M. Bláža

Dorost (sobota 10. 10.)

HK Kralupy – HC Berounští Medvědi 5:2 (0:2, 1:0, 4:0)
Branky a nahrávky: 36. Štajnc (Válek), 55. Krčmář (Válek), 56. Krejčí (Voljanskij), 58. Šimon (Krčmář), 59. Štajnc (Kašák, Bláža)– 5. Šapovalivová, 18. Vishneuski (Foltýn)

Sestava HK Kralupy: L. Neumann — Š. Šmíd, J. Válek, T. Krejčí, M. Hanousek — J. Kašák, M. Šimon, B. Voljanskij, D. Zima, M. Drhlík, O. Štajnc, M. Bláža, J. Černý, T. Krčmář

LIGA JUNIORŮ

HK Kralupy – HCM Warriors Brno 1:2 po s.n. (0:0, 0:0, 1:1 – 0:1)
Branky a nahrávky: 55. Sulík (Typolt) – 52. Mahdal, rozh. náj. Milotinský

Sestava HK Kralupy: Němec (Milec) – Toulec, Kratochvíl, Hron, Vrbka, Hrouda, Burger – Zajíc, Šilhavý, Sulík, Typolt, Stupka (C), Náhončík, Hanousek, Kleveta, Broš, Kočí (A)

O poznání méně branek padlo v Kralupech, kde se skóre poprvé měnilo až v 52. minutě, kdy se prosadil hostující Filip Mahdal z Warriors Brno. Domácí během tří minut srovnali zásluhou Jakuba Sulíka a rozhodnout musely až samostatné nájezdy. V nich vsítil vítěznou trefu brněnský útočník Radomír Milotinský, který se prosadil hned dvakrát. (zdroj: hokej.cz)

KRAJSKÁ LIGA MUŽŮ (5. KOLO)

SC Kolín „B“ – HK Kralupy 3:4 pp (1:0, 0:1, 2:2 – 0:1)
Branky a nahrávky: 2. Kozák (Malý, Hanzl), 43. Malý (Martínek, Kozák)), 59. Martínek (Hanzl, Barták) – 39. Soukup (Husarik), 56. Příhoda (Soukup, Husarik), 59. Kučera (Řehák), 64. Verbík J. (Verbík R., Řehák)

Sestava HK Kralupy: Gabriška — D. Chládek, J. Verbík, R. Verbík, M. Hájek, J. Kučera, M. David — J. Kaprál, M. Příhoda,, T. Soukup, P. Husarik, O. Hampl, F. Štibran, Š. Binko, K. Šiška, D. Bradáček, J. Marek, Řehák

Více zde: https://www.hokejovekralupy.cz/clanky/zapasove-reporty/2021-2022/5-kolo-kolin-b-vs-kralupy-34-pp/


FOTBAL

Muži I.B třída – 9. kolo
FK Kralupy 1901 – SK Bakov nad Jizerou 2:1 (1:0)
Branky Kralup: Junek, Mařík

Muži VI. třída – 9. kolo
Kralupy 1901 B – SK Úžice 8:0 (3:0)
Branky: Kolmistr A.3x, Glogas 2x, Novák, Psota, Jeleňák

Muži VI. třída – 9. kolo
FK Čechie Kralupy – Dolany B nehráno


VOLEJBAL

ŽENY
1. liga (9. 10. 2021 Kralupy)

KRALUPY – PŘÍBRAM 3:1 (29:27, 25:19, 20:25,25:17)
KRALUPY – PŘÍBRAM 3:2 (26:24,16:25,23:25,25:22,15:10)

MLADŠÍ ŽÁCI
Krajský přebor (10. 10. 2021 Kladno)

KRALUPY – ODOLENA VODA 1:2 (24:26, 26:24, 13:15)
KRALUPY – PROSEK 0:2 (11:25, 20:25)
KRALUPY – KLADNO 0:2 (21:25, 19:25)

STARŠÍ ŽÁKYNĚ B
Krajský přebor
Kvalifikace o postup do 1. výkonnostní skupiny zimní části (10. 10. 2021 Kladno)

KRALUPY B – PŘÍBRAM 0:2 (15:25, 12:25)
KRALUPY B – NYMBURK B 1:2 (25:15, 14:25, 13:15)

KADETI

Krajský přebor (10. 10. 2021 Kralupy)

KRALUPY – DOBŘICHOVICE 3:1 (18:25, 25:14, 25:23, 25:22)
KRALUPY – DOBŘICHOVICE 3:0 (25:23, 25:23, 25:17)


BASKETBAL

U17 dívky – BK Kralupy Junior

09. 10.2021 (sobota)
BK Teplice – BK Kralupy Junior 57:61
Body: Tomášková Martina (25), Exnerová Natálie (15), Nergerová Lucie (13)
Kometář: Kolektivní hrou přehrály holky své soupeřky ve velmi napínavém utkání, které se jim podařilo v závěru dotáhnout do vítězného konce.

10. 10. 2021 (neděle)
Slavoj BK Litoměřice – BK Kralupy Junior 54:61
Body: Loudová Barbora (36), Exnerova Natálie (11), Nergerova Lucie (8)
Komentář: I přes četná zranění dokázaly holky svojí bojovností zapas vyhrát!


FLORBAL

MUŽI A- DIVIZE
 
Florbal Ústí B – Kralupy Wolves 9:7 (0:2, 5:2, 4:3)
Branky: 31. Filip Kučaba, 36. Hynek Nikolič, 37. Tomáš Sattler, 38. Filip Kučaba, 39. Jan Dobosz, 42. Leoš Nergl, 44. Filip Kučaba, 49. Filip Kučaba, 59. Leoš Nergl – 7. Kristián Malík, 10. Kristián Malík, 28. Adam Kozel, 34. Jakub Manek, 43. Petr Husťák, 48. Lukáš Carvan, 56. Jakub Manek; rozhodčí: Jiří Jelínek – Josef Libecajt; vyloučení: 5:4; využití: 0:1; diváků: 25; zásahy brankářů: Jan Hrstka 21 – Jakub Hoffmann 17; po třetinách: 0:2, 5:2, 4:3;


 
ŠACHY
 
Krajský přebor (1. kolo)
TJ KRALUPY „A“ – TJ Bohemie Poděbrady „A“  3,5 : 4,5
 
Regionální přebor „B“
 
1. kolo
DDM Sokol Nymburk „C“ – TJ KRALUPY „C“  4,5 : 3,5 

Autor:KZ