Dnes<div id="zpetny_odkaz" style="visibility: hidden;width:1px;height:1px"><a href="http://phgame.cz">PHGame.cz</a></div>
  • Čtvrtek 9. dubna 2020
  • Svátek má Dušan

Kralupy n. Vlt. – 11. 2. 2020 se uskutečnil VI. Taneční galavečer pořádaný ZUŠ Kralupy nad Vltavou a spolkem Artuš ve spolupráci s KD Vltava. Jako každý rok se ho zúčastnily tři taneční školy – ZUŠ Kralupy nad Vltavou, ZUŠ Velvary a Taneční a pohybové studio Z. Štarkové.

Během večera v bohatém programu, o který se zasloužily pedagožky paní Silvie Hodková, Marcela Odvodyová, Pavla Kratochvílová a MgA. Zuzana Štarková, vystoupilo 143 dětí v různorodých tanečních technikách. Diváci tak mohli zhlédnout klasický, charakterní, scénický i moderní tanec. Děti během představení sklízely nadšené ovace provázené nejen potleskem, ale i slovy uznání. Největší poděkování patří organizátorce projektu paní Veronice Sedláčkové, která se postarala nejen o plynulý chod celého večera, ujala se moderátorského postu, ale zejména přichystala dětem skvělé občerstvení a dárečky, nad kterými zářily oči všech zúčastněných. Ohlasy z řad diváků i účinkujících byly víc než kladné a tak se těšíme, že se příští rok na divadelních prknech zase sejdeme a pokusíme se znovu potěšit srdce diváka i malých tanečníků.

                                                                      Z. Štarková

program kina program divadla kalendar akci jizdni rad

facebook

kvodkaz

TV KRALUPY