Dnes<div id="zpetny_odkaz" style="visibility: hidden;width:1px;height:1px"><a href="http://phgame.cz">PHGame.cz</a></div>
  • Čtvrtek 9. dubna 2020
  • Svátek má Dušan

Kralupy nad Vltavou / Veltrusy –  Jistě se všichni shodneme, že Vánoce jsou svátky převážně pro děti. Všechny děti se těší hlavně na Ježíška a na hromadu dárečků. Jsou však mezi námi i tací, kteří bohužel nemají rodiny, nebo rodiče nemají prostředky obdarovat své ratolesti.

Rodinné centrum Havránek z Veltrus se již několik let zapojuje do projektu s názvem „Vánoční krabice od bot“. Celý projekt je o tom, že si na stránkách Havránku „vyberete dítě“, kterému můžete udělat radost. V seznamu je vždy jméno, věk, přání či zájmy mnoha nejen kralupských dětí. Dále si stačí „dítě zarezervovat“ odesláním mailu na adresu vanocnikrabice@gmail.com, dárky zabalit do krabice od bot a v daném čase jej donést do zámeckého infocentra ve Veltrusech.

Celý popis, postup a seznam dětí je k dohledání zde: http://havranek.dolnipovltavi.cz/2017/11/darujte-radost-vanocnimi-krabicemi/. Na sociálních sítích je vytvořena stránka události: https://www.facebook.com/events/1487185111363924/.

Věřím, že i v letošním roce se podaří těmto dětem rozzářit tvářičky při pohledu pod vánoční stromeček.

autor: Lenka Moravcová

program kina program divadla kalendar akci jizdni rad

facebook

kvodkaz

TV KRALUPY