Dnes<div id="zpetny_odkaz" style="visibility: hidden;width:1px;height:1px"><a href="http://phgame.cz">PHGame.cz</a></div>
  • Středa 25. dubna 2018
  • Svátek má Marek

Kralupsko – V sobotu 10. června se uskutečnilo již páté setkání přátel country a trampské muziky v Turistickém centru ve Chvatěrubech. I přesto, že ve stejný den probíhaly ještě Dny Kralup, byla návštěva za příjemného počasí hojná, o čemž svědčí zájem o tuto muziku.

Hráli, jak bylo v pozvánce uvedeno „Kralupští draci“, „Rumtorádi“ z Libčic, skupina „Levou zadní“, duo „Freddy & Reddy“, „Zaprášené kytary – Kovboj z Cítova“ a domácí „Chvatěrubské Brnkačky“. Večer se ještě posedělo při muzice, o kterou se postarali všichni, co vydrželi.

Děkujeme touto cestou všem, kteří přišli, a věříme, že v této započaté tradici budeme pokračovat. Rovněž patří poděkování všem, kteří pomáhali s přípravou, zejména Rumtorádům z Libčic, kteří kromě toho, že nakonec krásně hráli a zpívali, připravili i profesionální ozvučení skupin.

Těšíme se na další setkání, které plánujeme předběžně na některou sobotu v polovině listopadu, o čemž bude veřejnost s předstihem informována.

 autor: Vlasta Hůla, Chvatěrubské Brnkačky

program kina program divadla kalendar akci seznam lekaru jizdni rad

facebook

kvodkaz

TV KRALUPY