Dnes<div id="zpetny_odkaz" style="visibility: hidden;width:1px;height:1px"><a href="http://phgame.cz">PHGame.cz</a></div>
  • Čtvrtek 28. května 2020
  • Svátek má Vilém

Kralupy nad Vltavou – Školní rok se sotva rozběhl a Komenda se již může pochlubit prvními úspěchy svých žáků. Během prázdninových dní se konalo mezinárodní kolo Chovatelské olympiády, kam postoupilo z regionálního kola (hl. město Praha) několik našich žáků.

Pod vedením učitelů přírodopisu Ing. Šárky Soukupové a Mgr. Jakuba Němečka každý žák vypracoval v průběhu školního roku seminární práci, se kterou se soutěžilo již v regionálním kole. Vedle vědomostního testu bylo nutné tuto práci i obhájit. Ti nejlepší z každé kategorie se pak setkali v Rumburku, kde se konalo velké mezinárodní finále.

Skvělá druhá místa si odvážely Julie Kodejšová (kategorie Psi) a Karolína Dřevová (kategorie Drobní hlodavci). Nesmíme ovšem opomenout ani další reprezentanty – Karolína Fousková se umístila na šestém místě v kategorii Králíci a stejné místo patřilo i Haně Vojtěchové v kategorii Psi.

 autor: PhDr. Barbora Černá

program kina program divadla kalendar akci jizdni rad

facebook

kvodkaz

TV KRALUPY