Dnes<div id="zpetny_odkaz" style="visibility: hidden;width:1px;height:1px"><a href="http://phgame.cz">PHGame.cz</a></div>
  • Pondělí 17. června 2019
  • Svátek má Adolf

Kralupy nad Vltavou – Dvacátého června letošního roku došlo po desáté hodině v Kralupech nad Vltavou, ulice Trojanova k dopravní nehodě mezi šestačtyřicetiletým cyklistou a nákladním automobilem MAN, který řídil jednašedesátiletý šofér.

K nehodě došlo tak, že cyklista jel na svém kole Liberta po uvedené komunikaci ve směru k ulici Nádražní. Přitom dojel tahač, který odbočoval vpravo. Místo, aby počkal, až řidič svůj manévr ukončí a pokračoval dál, pokusil se odbočující vůz podjet. To se mu nakonec stalo osudným. Následoval střet mezi pravým předním kolem tahače a bicyklem. Po nárazu upadl cyklista na vozovku.

Mladší z obou účastníků utrpěl při nehodě zranění, se kterým byl následně převezen do nemocnice. Dechová zkouška provedená na místě skončila negativním výsledkem. Na tahači a jízdním kole vznikla škoda ve výši zhruba 5.500 Kč. Událost nadále šetří mělničtí policisté.

autor: nprap. Václav Tichý, Oddělení tisku a prevence PČR Mělník

DN KRPY 20.6 (1) DN KRPY 20.6 (2) DN KRPY 20.6

foto: PČR Mělník

program kina program divadla kalendar akci jizdni rad

facebook

kvodkaz

TV KRALUPY